www.asu.pl :: Zobacz temat - Sprzedam Swojego Pontiaca TS-A!!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprzedam Swojego Pontiaca TS-A!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 21:45    Temat postu: Sprzedam Swojego Pontiaca TS-A!! Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie sprzedam Swojego dupowoza!
http://moto.allegro.pl/item950723835_sprzedam_pontiaca_ts_95r.html
Jesli ktos bedzie zainteresowany to prosze o tel. 500-262-694!
Jak sie nie sprzeda to pewnie zostanie w Rodzinie juz na zawsze Wink
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up w gore!
Moze tak dla zachety!
Wymienilem w nim sporo rzeczy takich jak amory, lozyska, szczeki, napinacz paska, zrobiony altek, zrobiona pompa klimy(do nabicia), nowy czujnik polozenia walu, egr, przewody WN i swiece, wszystkie plyny, uszczelniacze na zaworach, zrobiona elektryka swiatel przednich na przekaznikach, dolozony panel z kompasem i termometrem(oczywiscie dziala), centralny z pilota, aku ma 2.5 roku, gaz ma ok.2 lat(sekwencja), pompa paliwowa nowa!
Reszte opowiem ewnetualnemu nabywcy! Cena ostateczna dla zainteresowanego mysle ze bedzie niezbyt wygorowana za takie autko!
A i autko do sprzedania z oponami letnimi badz bez(cena tez bedzie inna)
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka Forumowicze!
Otoz po dlugich rozmowach z Zona zdecydowalismy sie "sprobowac" Smile sprzedac Ponczka!
Po pierwsze POWOD!Otoz w tym momencie auto robi dziennie po 20 km, tyle co Zona do pracy i po dzieci do przedszkola, i w weekend moze troche wiecej jak jestem w domu, dlatego oplacalnosc jazdy Ponczkiem jest dla nas dosc "mala"! Mimo to zajmuje sie nim jak najlepiej tylko moge ale przydaloby sie nam oszczedniejsze autko no i szkoda mi go zaniedbywac bo moja praca nie pozwala mi na dosc czeste przesiadywanie przy nim!
Po drugie STAN!
Auto wyglada dosc przyzwoicie choc do perfekcji mu brakuje ( mam 2 dzieci wiec np. czystosc w aucie jest ciezko utrzymac ale nie jest zle przez wzglad na to ze tapicerka byla prana). Wizualnie z zewnatrz jest dobrze.Oba zderzaki maja odpryski lakieru (najechanie na niewidzialne slupki na parkingu:) ale nie sa popekane.Szyby Wszystkie ok nawet przednia:)
Auto w zeszlym roku przeszlo konserwacje podwozia i zabiegi lakiernicze.Spod wyglada dobrze ale nie jest idealny!Srodek byl prany ale wiadomo przy dzieciach juz nie wyglada idealnie ale i tak nie jest zle (staram sie na biezaco sprzatac w srodku)
Mechanicznie auto jest jak najbardziej ok!Zostalo w nim wymienione ok. 90% czesci na nowe badz sprawne!W silniku jest Petro Canada!W skrzyni tez wymienialem i ma nalatane ok 15tkm.Takie rzeczy jak swiece przewody WN to wymieniam po 10tkm.
Nie wiem czy wszystko napisalem ale jak sa jakies pytania to prosze o kontakt telefoniczny na numer 500-262-694 przez wzglad na prace nie mam mozliwosci za czesto siedziec na necie dlatego wole przez telefon(taka praca kierowcy).Opowiem wszystko o nim!Nie mam nic do ukrycia!
Chcialbym go sprzedac za 4 tysie z oponami zimowymi na kolcach + letnie + ze 3 kpl felg do niego + KUPA czesci ktore posiadam + silnik ze skrzynia ktore kupilem z innego auta!
Mozemy troche ponegocjowac ale to juz naprawde jak ktos bedzie chetny!Ewentualnie zamienie sie najchetniej na Mazde 626 lub inne auto w podobnej cenie!
Aha i auto do obejrzenie codziennie w Piotrkowie trybunalskim! Telefon do mojej Zony w celu jego zobacznia to 507-198-194
Pozdrawiam Tomek!
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Czw Gru 29, 2011 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
W koncu znalazlem czas zeby go puscic na alledrogo!
http://allegro.pl/sprzedam-pontiac-ts-3-8-95r-lub-zamienie-i2026123105.html
Jak ktos bedzie chetny to zapraszam!Zdjecia sa robione dzis!Do 3 stycznia jestem w domu!
Pozdrawiam Tomek!
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
Nie spodziewalem sie tak szybkiej sprzedazy!Wczoraj aukcja poszla w necik a dzis juz odjechalo z nowym wlascicielem!
Czas kupic cos innego:)
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 30, 2011 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze sukces polegal na szczerosci opisu. widzialem ta aukcje i mnie rozbroila:) 99% aut na allegro to "igla od pierwszego wlasciciela bez wymaganego wkladu...itp" kilka razy jechalem z ludzmi przez pol polski(albo i dalej) gdzie sprzedajacy przez telefon opowiadal cuda a na miejscu stal wrak. czasem sei zastanawiam co mozna takiemu ku...owi zrobic. moze zabrac ze soba "ekspertow" z ukrainy?Smile
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz cos ekonomicznego to nie bierz mondeo mk3 1.8 125KM lancuch rozrzadu kombiak w manualu a pali wiecej niz mercury grand marquis 4.6v8(cos takiego jak crown victoria) Very Happy
Planujesz jeszcze wrocic do aut USA?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 02, 2012 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:

Planujesz jeszcze wrocic do aut USA?



...a to da sie z tego wyleczyc? Wink
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka!
No wiec tak jak pisales esdarku nie mialem nic do ukrycia i tyle!Poprostu chcialem je sprzedac tak jak stoi a nie klamac kogos w zywe oczy!Poki co nowy nabywca jest zadowolony i jezdzi nim na codzien:) A malo braklo a mialem go nie sprzedac bo kolo powiedzial przez telefon ze potrzebuje auta na przeszczep! No wiec jak przyjechal to pierwsze pytanie czy moj Ponczi pojdzie na czesci po zakupie bo jak tak to nie ma mowy o sprzedazy!Ale cale szczescie powiedzial ze to jego starszy Ponczi (91 rok) idzie na zyletki a tym bedzie jezdzic:)
Szkoda mi go bo przez te 4 lata dobrze nam sluzyl (mimo paru fochow jakie nam odwalil:) ) ale bylo minelo!
Co do zakupu to juz mam i to wlasnie Forda Mondka mk1 1.8 benzynka bez gazu!Sprzedalem swoje w piatek a juz w sobote kupilem Mondka!Smile Pojedze nim troche i jak Bozia da pieniazki to oczywiscie ze wracam znow do aut rodem z USA! Moim marzeniem jest Jeep Grand Cherokee 4.7 badz 5.2 ale co bedzie to juz zycie pokaze:)
PS. Z forum napewno nie reyzgnuje tylko niestety praca nie pozwala mi na siedzenie przed kompem:(
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group