www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z kierunkowskazami i deską rozdzielczą
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z kierunkowskazami i deską rozdzielczą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 19:20    Temat postu: problem z kierunkowskazami i deską rozdzielczą Odpowiedz z cytatem

Witam. Dzisiaj otwierając autko zauważyłem, że nie mrugnęły kierunkowskazy (podobnie jest przy zamykaniu). Samochód odpalił normalnie, wszystko działa jak powinno, pali OK. Jednak jak włączę obojętnie który kierunek, lub światła awaryjna, światłą nie działają, wszystko na całej desce rozdzielczej gaśnie, a wskazówki zegarów opadają na dół. Żarówki kontrolek kierunkowskazów mrugają bardzo słabo. Po wyłączeniu kierunków wszystko wraca do normy.
Wczoraj było wszystko OK. Wieczorem tylko podjechałem autem kawałek dalej na parkingu i odpalaliśmy samochód kuzyna kablami. Po powrocie na miejsce parkingowe i zamykaniu auta wydaje mi się, że wszystko było w porządku.
_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj odłączyć akumulator na kilka minut.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odłączałem, kodów przed odłączeniem żadnych nie wyświetlił.
_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group