www.asu.pl :: Zobacz temat - Explo-napęd
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Explo-napęd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 23:23    Temat postu: Explo-napęd Odpowiedz z cytatem

jak w temacie - kiedyś czytałem(niestety nie umię znaleźć tego postu Sad ),ża ktoś z Naszych kolegów "dorabia"przedni napęd np.do explorera - jest takim tematem zainteresowany mój kolega- może kto mi pomoże odszukać tego posta Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi ci oto

http://www.ebay.com/itm/Ford-Borg-Warner-Transfer-Case-All-Wheel-Drive-Mountaineer-Explorer-/270872676779?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item3f114509ab#ht_500wt_953

i resztę ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwierzak - dzięki Exclamation ale to nie to Sad - to podobno robi ktoś z"naszych"forumowiczów - - może się odezwie Laughing Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
diku
*
*


Dołączył: Aug 05, 2007
Posty: 606
Skąd: Stary Giera³tów

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 20:45    Temat postu: Re: Explo-napęd Odpowiedz z cytatem

orzech napisał:
jak w temacie - kiedyś czytałem(niestety nie umię znaleźć tego postu Sad ),ża ktoś z Naszych kolegów "dorabia"przedni napęd np.do explorera - jest takim tematem zainteresowany mój kolega- może kto mi pomoże odszukać tego posta Wink


Wiedz o tym że taka inwazja się nie opłaca z finansowego i technicznego powodu. Jeżeli chodzi o Explorera to jest to wymiana przedniego zawieszenia, dołożenie reduktora, sterownika, przedni most, wał na tył, na przód, możliwe że skrzynia też jest inna, nie wiem czy jeszcze jakieś graty, ale to tylko tak na szybko. Na pewno taniej wyjdzie sprzedać jako 2WD i zakupić 4WD.
_________________
Windstar 3.8 LX 95r pb+LPG
Explorer 4.0 96 pb+LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group