www.asu.pl :: Zobacz temat - Jak wymontować dmuchawę Chrysler T&C 2001?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wymontować dmuchawę Chrysler T&C 2001?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek_TC
*
*


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Sro Lis 30, 2011 13:15    Temat postu: Jak wymontować dmuchawę Chrysler T&C 2001? Odpowiedz z cytatem

Zimno się zrobiło a dmuchawy dalej nie mogę wyjąć.

Poszukiwałem w necie sporo i po manualach również, ale to nic nie pomaga, ponieważ wszędzie pisze że obudowa dmuchawy trzymana jest na 3 śruba i to wszystko, niestety jest trzymana na 5 z czego jedna jest z tyłu totalnie nie dostępna.

Ktoś tam radził, że można dojść przez otwór w głośniku, ale to też jest cholernie trudno...

Pls, jest już coraz zimniej a ja to muszę wyjąć, chyba że się wkurzę i ułamię tą 5 śrubę i koniec.

Przykładowy opis wymiany:
http://www.ehow.co.uk/how_7166120_do-chrysler-town-_amp_amp_-country_.html

Ten jest większy i ładniejszy ale i tak nie piszę jak dostać się do tej cholernej śruby z tyłu
http://www.fixya.com/cars/t1649221-2005_town_country_front_blower_motor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_TC
*
*


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nikt nie odpowiada, to ja sam sobie odpowiem,

udało mi się to wyciągnąć i nikomu nie życzę tego, no może tylko najgorszym wrogom, kosztowało mnie to ułamanie dwóch elementów plastikowych, trudno jakoś da się z tym żyć, szkoda tylko że wszystkie porady w sieci nie wspominają o zamontowanej w pokrywie dmuchawy plastkiowego gniazda zasłony regulacji nadmuchu...

Teraz pytanie pierwsze które powinienem zadać, jak podłączyłem miernik do zasilania dmuchay na najniższym biegu pokazuje mi 10v póżniej w miarę zwiększania poziomu wartość ta rośnie do 12v, czyli wygląda że zasilanie jest ok, natomiast jak wyłączę panel klimy zasilanie pozostaje na poziomie 9,7v czy to jest normalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bartek_TC
*
*


Dołączył: Feb 11, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy ktoś się orientuje czym różnią się dmuchawy między sobą:

wersja europejska zwykła, europejska crd, anglik i amerykańska.

i czy mogą być zamiennie montowane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group