www.asu.pl :: Zobacz temat - tylna dmuchawa
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tylna dmuchawa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 1:38    Temat postu: tylna dmuchawa Odpowiedz z cytatem

mam pytanko jak dobrać się do dmuchawy na tyle trans sporta czy ona jest wewnątrz auta czy od spodu bo jakoś nie wiem jak się do tego zabrać a draństwo mi tam skrzeczy i mnie wkurza a jak będzie cieplej to by się przydała bo nie mam klimy Laughing za to mam pierwsze auto z szyber dachem ponoć to dużo daje latem Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 9:39    Temat postu: dmuchawa Odpowiedz z cytatem

Musisz rozebrac tapicerke z tylu po lewej stronie (dobierasz sie do niej od srodka)

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Vlad
*
*


Dołączył: Nov 02, 2005
Posty: 536
Skąd: Beskidy

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żeby Cię źle nastawiać, ale co do szyberdachu... to też tak kiedyś myślałem, że to prawie tak jakby zastąpić klimę , a teraz mam firmową osobówkę z szyberem i jestem rozczarowany efektem. Jak za słabo otworzysz to nie ma efektu jak za mocno to wyje i huczy powietrze a pasażerowie z tyłu narzekają że wieje, jak pod kątem to prawie nic nie daje. Fajnie jest jak jest słoneczko i się stoi albo wolniutko jedzie na majówkę.
Nie ma jednak jak klima.
Aha uczulam jeszcze na numer który mi się przytrafił. Jechałem szybko sam, chciałem przewietrzyć mocno i otworzyłem szyber na ful. Powietrze (nie wiem jak) dostało się pod tapicerkę i wisi mi teraz namiot pod dachem.
Ale to w Fordzie escorcie kombi więc nie dziwota. W vanie może być lepiej.
Pozdr!
_________________
Pontiac Bonneville SE '92
Chevrolet TransSport '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedż po niedzieli zawalcze z tym problemem Laughing A co do szybra to tu jest wmiarę cicho a ta podsufitówka musiała się najpierw namoczyć i rozkleić a potem ją tylko dorwało ciśnienie powietrza pozatem Ford z natury przy otwarciu czy szyby czy szybra niemiłosiernie chuczy taka budowa w scorpio na przednie szyby boczne założyłem owiewki trochę wyciszyło a i w deszcz dało się uchylić szyby nie zawodne były tam podnośniki nawet w mróz opuszczały i podnosiły szyby w TSie terz są bezproblemowe jak na razie Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group