www.asu.pl :: Zobacz temat - Stukot z klimatyzacji? chrysler sebring...
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stukot z klimatyzacji? chrysler sebring...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2006 20:43    Temat postu: Stukot z klimatyzacji? chrysler sebring... Odpowiedz z cytatem

witam, mam chryslera sebringa '95 2.5L, jakos po wakacjach zdechla mi klima w aucie, i zaczelo mi stukac cos przy przednim kole od strony pasazera, od spodu widzialem tylko jakies takie cos okragle wygladajace jak jakis filtr i chyba to stuka, co to jest, dlaczego stuka i ew. ile naprawa tego no i czy przy okazji cos moglo przez ten czas sie uszkodzic wiecej? dzieki za odpowiedz...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze szlag ci trafil sprezarke z klimy,tego sie raczej nie naprawia,tylko nowa i kosztuje 400$ :http://auto.consumerguide.com/Auto/Used/reviews/full/index.cfm/id/2133/Act/usedcarreviewreliability/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy sprezarka jest napedzana jakims pasem? jesli tak to na pewno nie sprezarka...to jest przy kole z przodu od strony pasazera, pod przednia lampa w strone kola, jak znajde jakis kanal to obejze to dokladnie bo z gory nie widac za wiele, stukot jest rytmiczny, nawet po dodaniu gazu czestotliwosc jest ta sama. a zamontowane to jest pionowo, a z gory wystaja chyba jakies dwie rurki...pozdrawiam...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jezeli nie jest to napedzane paskiem to rzeczywiscie nie bedzie to sprezarka,ale jezeli wychodza z tego 2 rurki to moze to byc skraplacz z klimy,powinien byc jeszcze do niego wkrecony czujnik na wtyczke
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skraplacz sie naprawia?Very Happy czy co z tym dalej, bo w klimatyzacjach jestem lama...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest u ciebie,ale praktycznie istnieje tylko jedna mozliwosc,jego wymiana,tylko szczerze mowiac to w skraplaczu nie ma sie co psuc,wchodza do niego dwie rurki i czujnik,moze by tylko strzelony czujnik i nic wiec a tym bardziej nie powinno nic trzaskac.W okolicach nadkoli producenci montuja roniez czesto filtry z weglem aktywnym do ktorego jest podlaczone odpowietrzenie baku i ukladu paliwowego(to tylko ekologia i nic wiecej)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no co wy skraplacz to inaczej chłodnica służąca do skroplenia goracych par czynnika chłodniczego jest on montowany przed chłodnica cieczy i na wielkość jest prawie taki sam a po opisie ja wnioskuje ze jest to filtr(odwadniacz) u góry przy tych rurkach jest jeszcze takie małe oczko szklane to wziernik jeśli tam soś stuka i klima nie działa to coś sie obluzowało i np szczeliła rurka klimy musisz podjechać do jakiegoś gościa który sie tym zajmuja a napewno da sobie rade
Pozdrawiam Piotrek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dex
*
*


Dołączył: Mar 23, 2006
Posty: 366
Skąd: GorzĂłw Wlkp.

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Z opisu faktycznie wynika że mowa tu o osuszaczu na którym może być zamontowany czujnik ciśnieniowy lub temperatury. W każdym razie jak jest walnięty to klima nie będzie chodzić. Jesli chodzi o stuki w klimie to wydawać je moze tylko sprężarka. koszt takiej po regenaracji to od 400 do 800 zł. pod Poznaniem jest kilka zakładów które specjalizują się w sprężarkach nie tylk0o do klimy.
_________________
Chrysler Town & Country 3,8 stown&go 2005.
Dodge Grand Caravan 3,3 Sport 02 - sprzedany
Grand Voyager 2,4i 1999- sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat stary ale nie rozwiązany, a tego nie lubię...stukot pochodził od zaworku odpowietrzania baku...Wink Wszystko prawidłowo...Smile
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group