www.asu.pl :: Zobacz temat - Caravan 96 3.0 przepływka inne
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Caravan 96 3.0 przepływka inne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 7:50    Temat postu: Caravan 96 3.0 przepływka inne Odpowiedz z cytatem

Gdzie w silniku 3.0 jest przepływka ?
Od czego zacząć sprawdzanie poniższej usterki ?
Stało to się nagle ,silnik tak na LPG(Gaz zwykły BINGO) jak i na benzynie nie ma mocy na zimnym ,strzela w kolektor ssący ,przerywa ,dusi się.Po nagrzaniu jest lepiej ,ale przy gwałtownym dodaniu gazu ,strzela i się dusi.Jeśli delikatnie dam gazu ,jedzie dobrze.Czujnik położenia wału wymieniłem w ubiegłym roku.W dolocie nie zauważyłem żadnych nieszczelności.Kopułka ,palec -całe.
_________________
Chrysler Voyager 1992 Dodge Caravan 3.0 1996
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
rudiszubert
*
*


Dołączył: May 06, 2007
Posty: 229
Skąd: WA-wa

PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej szukam i nic ,ale zauważyłem ,że kiedy włączy się 3 bieg ,to przerywa najbardziej.Jest to skrzynia 3 biegowa ,bez komputera.Czy kopułka może mieć wewnętrzne przebicie ,tak ,że iskra jest podawana w jednym czasie na właściwy i jakiś inny cylinder przez co następuje przyhamowanie,przerywanie silnika ?Tak samo dzieje się na gazie i benzynie.Objaw jest podobny do tego ,kiedy instalacja LPG jest żle wyregulowana ,jest za uboga mieszanka.Kiedyś tak miałem i objaw był podobny do tego jaki jest w tej chwili ,ale to nie to.
_________________
Chrysler Voyager 1992 Dodge Caravan 3.0 1996
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group