www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Town&Country 2004 Schemat wyprowadzeń z radia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Town&Country 2004 Schemat wyprowadzeń z radia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Visionnek
*
*


Dołączył: Mar 06, 2009
Posty: 117

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2011 13:46    Temat postu: Chrysler Town&Country 2004 Schemat wyprowadzeń z radia Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam problem z radiem ponieważ chcę zmienić fabryczne radio na inne ( z wejściem ISO)
I oto moje problemy:
1. Na wyjściu z radia są tylko 2 kanały (podejrzewam że 1x prawa strona(+ i -) i 1x lewa strona(+ i -)) czyli tylko 4 przewody. a głośników w aucie jest 8.
2.Gdzie jest umieszczona aktywna zwrotnica albo jakiś procesor dźwięku (podejrzewam że musi jakis być)
3. Jak załączyć ew. zwrotnice żeby przetwarzała dźwięk ( podłączyłem pod te 2 kanały wyjścia z nowego radia i cisza:( ) zwrotnice udało mi się załączyć po podaniu plusa na jeden pin z kostki z fabrycznego radia ( słychać lekki szum w głośnikach po przysłuchaniu się ) ale cisza.

Udało mi się opracować schemat włączenia głosników. Więc zeby posłuchać muzyki muszę włączyć fabryczne radio i puścić jakąś piosenkę albo stacje fm i odłączam wtyczkę od radia i włączam to drugie radio. I wtedy gra (oczywiście na przękręconym kluczyku - jak wyjmuję kluczyk to nastaję cisza. I juz bez ponownej sekwencji ruchów głośniki nie będą grały.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2011 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W twoim roczniku - 2004- jest kilka systemow audio.Zwykly- wzmacniacz znajduje sie bezposrednio w radiu.Oraz Premium w kilku odmianach,gdzie 4 dodatkowe wzmacniacze sa w drzwiach.Radio tylko wysyla sygnal sterujacy do tych wzmacniaczy.Zalaczanie tych wzmacniaczy jest przez przekaznik Speaker Relay ktory znajduje sie pod maska w zintegrowanym module mocy (Integrated Power Module).Przekaznik ten podaje 12 volt na wzmacniacze wtedy,gdy z radia dostanie sygnal referencyjny za pomoca PCI Bus ( taka komunikacja miedzy modulami).Sygnal referencyjny jest przeslany do Front Control Module a dopiero ten modul uruchamia przekaznik ktory zalacza wzmacniacze.Takze musisz zachowac szczegolna ostroznosc przy kombinowaniu,aby nie spalic jakiegos modulu.Najprosciej jest odszukac ten przekaznik i sterowac nim bezposrednio .Czyli mowiac po chlopsku - podawac mase poprzez dod.wylacznik na styk 85 tego przekaznika.Wtedy bedziesz mogl recznie zalaczac wzmacniacze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Visionnek
*
*


Dołączył: Mar 06, 2009
Posty: 117

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2011 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki wielkie za odpowiedź. Przy najbliższym wolnym czasie popróbuje coś porobić przy tych wzmacniaczach. Jak je mam. One są w drzwiach przednich czy tylnych ?
_________________
Chrysler Town&Country 2005 3,8l LPG sekwencja

Chrysler Vision 1994 3,5l LPG sekwencja
Chrysler Vision 1996 3,5l LPG
Chrysler Vision 1994 3,5l (części)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group