www.asu.pl :: Zobacz temat - wydmuszka buick special '65
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wydmuszka buick special '65

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
hugo
*
*


Dołączył: Jul 29, 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 20:38    Temat postu: wydmuszka buick special '65 Odpowiedz z cytatem

Jako to mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich
Mam nadzieję, że trafiłem do odpowiedniego działu.
Otóż mam dostęp do "wydmuszki" buicka special '65 w 4 drzwiach.
Karoseria w raczej dobrym stanie - minimalne ogniska rdzy. Stoi na kołach, niestety brak silnika i czegokolwiek w środku (poza zegarami i kierownicą Chrom z elementów schodzi spłatami. Ogólnie - jest karoseria, rama, zawieszenie, układ kierowniczy. Mój problem polega na tym, że jestem kompletnym laikiem i raczej wątpię w swoje umiejętności przywrócenia go do używalności. Stąd moja prośba czy mógłbym was prosić o ew. wycenę?
Zdjęcia - https://picasaweb.google.com/boss.hubert/Buick?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKyA5PjjkIKmcQ&feat=directlink
Pozdrawiam,
Hugo. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wycenę czego tego trupka, czy przywrócenia do do życia, jak remoncik a się nie znasz to licz 30-40 tys., nie kojarzę żeby to był kultowy jakiś model więc wartość złomu można by sugerować, no i jak z papierami na jego rejestrację
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Sie 01, 2011 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lelek raczej doloz do tych 30-40kzl Smile za tyle to mozna dosc uczciwie (ale nie perfekcyjnie) wyremontowac poczciwego garbusa z konca lat 60 - do ktorego czesci sa za grosze i dostepne od reki Smile a w tym struclu brak calej armatury chromowanej, emblematow, wykonczen ktore sa ze wszystkiego najdrozsze Smile w takim stanie to to auto nadaje sie tylko jako dawca czesci Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group