www.asu.pl :: Zobacz temat - Wsteczny - wchodzi z opóźnieniem (Chrysler Le Baron)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wsteczny - wchodzi z opóźnieniem (Chrysler Le Baron)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bodiniusz
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:11    Temat postu: Wsteczny - wchodzi z opóźnieniem (Chrysler Le Baron) Odpowiedz z cytatem

Mam taką sytuację (objawiła się ostatnio, więc nie wiem, czy wynika z niskich temperatur, czy z czego): po uruchomieniu silnika nie załącza się wsteczny...

Wrzucam wsteczny i nic się nie dzieje. Po jakimś czasie (czasem kilka sekund, a czasem więcej - ogólnie zbyt długo) załapuje i potem już chodzi poprawnie.

Czy ktoś wie o co chodzi?
Czy kiedyś nie zostanę na parkingu pod supermarketem, bo nie będę mógł cofnąć?
Czy nie czeka mnie jakiś większy remont skrzynki?

(Dla informacji dodam, że skrzynkę remontowałem jakieś 2000 km temu w Długołęce)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 9:47    Temat postu: Le Baron Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Jak jest rozgrzana skrzynia to wsteczny wchodzi normalnie ?? Moze to byc spowodowane bardzo niskimi temperaturami ( gestoscia oleju ) i dzialaniem plyty . Dla pewnosci mozesz zadzownic do nich i zapytac sie co to moze byc ( naprawiali ta skrzynie wiec moga sie domyslac co jest przyczyna ).

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group