www.asu.pl :: Zobacz temat - trochę pytań o nowego town country ;)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

trochę pytań o nowego town country ;)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 22:20    Temat postu: trochę pytań o nowego town country ;) Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
kilka dni temu zakupiłem a w zasadzie moja kochana żona, chryslera town i country 1997r w jasnej skórze z bajerami Wink
tylko tera tak, nie działa tempomat i poducha się świeci, ale to ASO wymieni mi za free taśmę w kierownicy ( dzięki Waszemu forum)
jednak nie działa mi ustawianie pamięci foteli - czy te wiązki w drzwiach lubią się łamać, ale sterowanie inne w drzwiach kierowcy działa?
nie działa ABS ale kontrolka się nie świeci. W jeepie ma tak, że jak ABS się aktywuje to czuć na pedale chamulca ( jeep cherokee 4.0 HO).
W lampach mam jakieś xsenony ale one chyba nie było montowane oryginalnie - prawda?
a na kolumnie kierownicy, od górnej strony mam włącznik do świateł awaryjnych a obok niego taki czerwony wciskany guzik z malutką żaróweczką, która po wciśnieciu nie świeci. nie widziałem tego w żadnej instukcji. jak za dużo pytań to proszę nie krzyczeć, z czasem się nauczę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 5:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do abs-u to spróbuj zahamować na jakieś piaszczystej drodze, w tych autach hamulce nie są za dobre
ksenony nie były montowane fabrycznie,a soczewkowe lampy na allegro kupisz już za 750zł
co do tego włącznika na obudowie kierownicy to może być od alarmu, przynajmniej ja takowy mam (przycisk i mała dioda czerwoną), jakbyś zrobił zdjęcie owego przycisku to byśmy może bardziej się upewnili od czego on jest
no i oczywiście obowiązkowo uzupełnij profil w panelu użytkownika, czyli skąd jesteś i jakim autem jeździsz
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a z tym abs to powinienem czuć na pedale hamulca, a tak nie jest i koła na asfalcie z piachem się blokują...a mniał mieć ABS i SRS.... szkoda
a odnośnie tego czerwonego czegoś z diodą to ja tyż tak mam i to jest od alarma?? a jak to się obsługuje - wiem, że napewno wciska, ale nic się nie dzieje??? a po czym poznać automatyczne składane lusterka zewnętrzne????
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ten przycisk jest od tylnego przeciwmgielnego?zapal światła pstryknij przycisk i leć dupę obejrzeć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 22, 2011 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prawej stronie obudowy kierownicy tuż nad stacyjka jest przełącznik do składanych lusterek
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jeszcze do czego służą te guziczki, ale mam inne pytanie, czy ktoś z Was, szanowni forumowicze, kleił chłodnice jakimś cudem do uszczelniania, bo mi się troche poci jak ciśnienia dostaje, a narazie nie chcę kupować nowej.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 6:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 6zl kupisz srodek w postaci aluminiowego pylu,ktory wsypuje sie do chlodnicy,ale nie caly,na poczatek polowe i w droge,nalezy kilkanascie lub kilkadziesiat km przejechac,aby plyn sie rozgrzal,srodek rozmieszal i zaczal zaklejac wyciek.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group