www.asu.pl :: Zobacz temat - drzwi przesuwane elektrycznie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

drzwi przesuwane elektrycznie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
warsiawiak
*
*


Dołączył: Jun 18, 2011
Posty: 32
Skąd: Waaarszawaaaa

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 20:53    Temat postu: drzwi przesuwane elektrycznie Odpowiedz z cytatem

mam problem z drzwiami przesuwanymi elektrycznie w T&C'06

mianowicie przy uzyciu klawisza z komputera/przycisku w pilocie/sterowania w slupku przy drzwiach drzwi otwieraja sie bez zarzutu i delikatnie ale tylko ok 10 cm i pozniej nastepuje rozlaczenie pradu - drzwi staja i przestaja reagowac na ktorykolwiek z w/w przyciskow. Drzwi chodza delikatnie przy recznym przesuwaniu i bez zarzutu dziala system elektrycznego dociagania przy zbyt slabym domknieciu.
Co wg Was moglo sie zepsuc i czy to aby przypadkiem nie czujnik "gilotynowy" odpowadajacy za nie przytrzaskiwanie czesci ciala znajdujacych sie na drodze drzwi?
_________________
2006 T&C Touring 3,8 zagazowany...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam podobny problem, ale zimową porą. Latem, jak jest ciepło, to działają bez problemu.
http://www.youtube.com/watch?v=705hcJqOf6U
http://www.youtube.com/watch?v=65gZQdacXwk
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8 V6 2002r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
warsiawiak
*
*


Dołączył: Jun 18, 2011
Posty: 32
Skąd: Waaarszawaaaa

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh byc moze moje zima dzialaja - nie mialem okazji jeszcze sprawdzic Wink
chcialbym jednak cos zaradzic nie czekajac na zime Wink

jesli dobrze zrozumialem - jeden z przewodow moze byc zlamany/przetarty - sprawdze u siebie...
u CIebie mialoby to sens - latem gdy przewody "trzymaja" swoja dlugosc - dzialaja, gdy zima robia sie kilka mm krotsze - moze gdzies nie stykac

zajrze do tego po weekendzie - poinformuje czy udalo mi sie cokolwiek zdzialac
_________________
2006 T&C Touring 3,8 zagazowany...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie Cze 19, 2011 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaryzykuję i powiem Tobie że na 100% masz przetarty jeden kabel który jest umieszczony w plastikowej kostkowej osłonie. Mniej więcej raz w roku mam taki problem ,głownie z lewymi drzwiami. Łączę kabelki i jest po kłopocie.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
warsiawiak
*
*


Dołączył: Jun 18, 2011
Posty: 32
Skąd: Waaarszawaaaa

PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 5:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to brzmi jak: "odkrec, zajrzyj, policz do 10 i zacznie dzialac" Wink

mam nadzieje ze jest tak jak piszesz Smile a juz myslalem ze jakas zabawa w czujniki, silowniki itp...
... ale nie bede mial pewnosci jak sam nie zajrze... niech tylko przestanie padac Wink





z ostatniej chwili: rzeczywiscie - zlamany byl jeden przewod... naprawione Smile
robota trwala jakies 20 minut wliczajac wczesniejsze 10-minutowe przygladanie sie "choremu" Wink
_________________
2006 T&C Touring 3,8 zagazowany...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group