www.asu.pl :: Zobacz temat - Cłodnica klimatyzacji reklamacja
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cłodnica klimatyzacji reklamacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
maksmi
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 48

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 11:22    Temat postu: Cłodnica klimatyzacji reklamacja Odpowiedz z cytatem

Wysłalem do firmy chłodnicę która ma 10 miesięcy i taką odpowiedz dostałem:


"chłodnica została wysłana do producenta, który stwierdził po wnikliwym badaniu, że uszkodzenia powstałe są wynikiem działania silnych środków chemicznych i soli stosowanych do odmrażania (posypywania) dróg. Nie jest to wada produkcyjna i reklamacja jest bezzasadna. Producent idąc na przeciw klientowi postanowił zaproponować zakup takiej chłodnicy w cenie bardzo promocyjnej.
Jeżeli Panu to odpowiada, prosimy jeszcze raz o przysłanie danych do jakiego modelu i rocznika ta chłodnica jest potrzebna.
pozdrawiamy
G.G.Auto

To są chyba jaja to miałem auto w garażu trzymać?
Może ktoś mi coś podpowie.
dzięki z góry.
_________________
Dodge Grand Caravan 3,8 SXT 2005rok
Dodge Grand Caravan 3,3 sport 2002rok rozbity i sprzedany Chrysler Voyager 1998rok rozbity sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co ci ja przezarlo z zewnatrz ze tak stwierdzili czy jak?
nie wiem czy masz jakiekolwiek szanse bo to troche dziwna sprawa, ale z doswiadczenia innych wiem ze bardzo wiele w takich przypadkach pomaga oficialne pismo z pieczatka jakiejs kancelarii prawnej badz rzecznika praw konsumenta. obie te instytucje znajdziesz za free w swojej okolicy
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
maksmi
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 48

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem do gościa o żeby wysłał mi skaN ekspertyzy czekam.Myśle że jutro wydrukuję wszystkie maile od niego i pójdę do federacji.Ale ogólnie rozmawiałem z nim i powiedział ze jakimś kwasem oblana no jaja sobie robi.Aha i zaproponował mi nową chłodnicę za 300pln z przesyłką niby super promocja od producenta.
_________________
Dodge Grand Caravan 3,8 SXT 2005rok
Dodge Grand Caravan 3,3 sport 2002rok rozbity i sprzedany Chrysler Voyager 1998rok rozbity sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Aha i zaproponowa³ mi now± ch³odnicê za 300pln z przesy³k± niby super >promocja od producenta

hmm...cos mi tu nie gra! generalnie tobie jako konsumentowi przysluguje prawo rekojmi (ta "daje ci" sprzedawca) lub prawo gwarancji (ta "daje ci" producent). skoro sprzedawca zaproponowal ci jakis tam rabat od producenta to tak jakby "pożenic" ze soba te dwa calkiem odmienne prawa - przynajmniej ja mam takie odczucia. postaraj sie o ta ekspertyze i zobacz co tam pisze(o ile ta ekspertyza wogole istnieje...)
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
maksmi
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wsparcie też mi się wydaje ze skoro wina leży po mojej stronie to czemu dziwna propozycja zwykła chinszczyzna i facet nie mA nawet na to dokumentacji.Najnowsza wiadomość" ze wzg.na dużą ilość maili skasował moją ekspertyzę".Czekam na ekspertyzę obiecał wysłać.
_________________
Dodge Grand Caravan 3,8 SXT 2005rok
Dodge Grand Caravan 3,3 sport 2002rok rozbity i sprzedany Chrysler Voyager 1998rok rozbity sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maksmi
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 48

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na odpowiedz.
_________________
Dodge Grand Caravan 3,8 SXT 2005rok
Dodge Grand Caravan 3,3 sport 2002rok rozbity i sprzedany Chrysler Voyager 1998rok rozbity sprzedany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>ze wzg.na du¿± ilo¶æ maili skasowa³ moj± ekspertyzê

ta jasne....pewnie przy okazji porzadkow wiosennych wywalil tez zglosznie dzialalnosci gospodarczej, nadanie regonu i inne "niepotrzebne juz papiery" Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Tomaj
*
*


Dołączył: Apr 16, 2007
Posty: 1387
Skąd: Prawie Poznan

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymyślili sobie sami "ekspertyzę", przy tak niskich cenach, nie opłaca się wysyłać do producenta na reklamację. Poprostu sprzedawca sam pisze dyrdymały, żeby tej nieopłacalnej reklamacji nie honorować.
_________________
VelSatis 3.5V6 LPG; ex Chrysler Voyager LE 3,8 AWD '98
gg3779721 ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomaj widze ze masz identyczne przypuszczenia jak ja Smile a czy sie oplaca czy nie - hmm..jak kupujesz w hiperrmarkecie czajnik za 34zl to sie go oplaca oddac do ekspertyzy..a tu przy 500zl by sie mialo nie oplacac? ja sadze ze sprzedajacy liczy na kolejny zysk...bo skoro ekspertyzy brak=>producent nic o zajsciu nie wie=>skoro nie wie, to sprzedawca sam sobie ten rabat zrobil i pewnie mysli ze ci druga chlodnice opchnie co prawda z mniejsza marza ale jednak cos tam zarobi bo inaczej by przeciez nie kombinowal......ale ja tak tylko glosno mysle Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group