www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie założyć LPG w Poznaniu ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie założyć LPG w Poznaniu ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Sro Maj 11, 2011 13:02    Temat postu: Gdzie założyć LPG w Poznaniu ? Odpowiedz z cytatem

Jako że coraz więcej ujeżdżam amerykańcem, nie bez znaczenia powstały koszty "karmienia koników" - zaczynam rozglądać się za dobrym, sprawdzonym warsztatem co zamontuje "bombę" w mojej ulubionej gablocie.
Niestety, google oraz inne szukajki nie dostarczyły mi informacji nt. sprawdzonych warsztatów w kraju Pyry i Gzika, a na wycieczkę do Lucky'ego niestety nie mam czasu.
Może Koledzy mogą polecić kogoś sprawdzonego w mojej okolicy ?

pozdrawiam

f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
petermx
*
*


Dołączył: Apr 06, 2011
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uuu panie, niestety nie mogę polecić ani jednego warsztatu który mógłbym nazwać fachowym i rzetelnym. W każdym miałem jakieś problemy. Do tego ceny z kosmosu.

W tej chwili gazownię serwisuję sobie sam, więc temat warsztatów w ogóle mnie nie interesuje.

Ale jesli coś znajdziesz, możesz odezwac się do mnie - moge np. ocenić czy dobrali dobre części i czy nie zawyżyli cen Wink

Myślę, że na jakiejś wiosce pod Poznaniem znajdziesz fachmana dużo tańszego niż "renomowane serwisy" w mieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnież w Instalgazie na Czarnkowskiej dobrze robili, ale z tego co popytałem, to już czas przeszły; niedawno ktoś polecał mi warsztat w Obornikach. Koszt samej instalacji z montażem porównywalny - ok. 2600 PLN ze zbiornikiem 53 l w kole, tyle że w Instalgazie nie montują lubryfikatora.
Sam pewnie bym założył całą instalację, tyle że potrzebne są papierki ....
Na razie pośpiechu nie ma, mogę jeszcze poczekać Laughing i poszukać.

pozdrawiam

f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
petermx
*
*


Dołączył: Apr 06, 2011
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fadil napisał:
Podobnież w Instalgazie na Czarnkowskiej dobrze robili, ale z tego co popytałem, to już czas przeszły; niedawno ktoś polecał mi warsztat w Obornikach. Koszt samej instalacji z montażem porównywalny - ok. 2600 PLN ze zbiornikiem 53 l w kole, tyle że w Instalgazie nie montują lubryfikatora.


To na pewno sekwencja, ktora ma swoje zalety ale i bardzo duze wady.

Teraz kazdy warsztat montuje sekwencje, bo ma potem klientow do serwisu, jak trzeba ja podregulowac albo padaja wtryskiwacze.

A instalacja z silnikiem krokowym i dobrym mixerem (np. strumieniowym) daje przyzwoite osiagi i niskie zuzycie paliwa (na ogol nizsze niz sekwencja) duzo mniejszym kosztem. A co dopiero Blos Wink

Warto zeby byla rozpiska czesci uzytych do montazu, bo jakby kupowac je samemu to moze wyjsc polowa tej kwoty. Czesto jest instalacja za 2-3tys a podzespoly to najtanszy szmelc.

Cytat:
Sam pewnie bym założył całą instalację, tyle że potrzebne są papierki ....


Nie widze problemu, jezeli zbiornik ma legalizacje (moze byc uzywany) to na pewno znajdzie sie na wiosce jakis fachman ktory za dwie stowki obejrzy i klepnie instalacje.

Albo inny, ktory zlozy ja z czesci ktore mu dostarczysz. I to chyba najlepsza opcja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group