www.asu.pl :: Zobacz temat - Boczne uchylne szyby (Voyager 96 3.3)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boczne uchylne szyby (Voyager 96 3.3)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 23:59    Temat postu: Boczne uchylne szyby (Voyager 96 3.3) Odpowiedz z cytatem

Witam
Bawię się z doprowadzeniem Votka do ładu. Mam problem z uchylnymi bocznymi tylnymi szybami- obiema. Szyby sobie działają jak chcą. czasem z miejsca otwierają się na 100* wychylenia a czasem jak by je muliło i tylko trochę się uchylają. czasem wcale czasem bywa tak ze się otworzą ale znów jest problem z ich zamknięciem. Ostatnio zauważyłem że że jak gaszę silnik to stara je domknąć ale nie umie.
Z góry dziękuje za pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 4:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szyby po wyłączeniu silnika lub zamknięciu centralnego zamka nie zamykają się automatycznie w tych autach
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sianiczek
*
*


Dołączył: Nov 18, 2009
Posty: 300
Skąd: Zambrów podlaskie

PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz zajrzeć do przycisków sterujących tych w bocznych drzwiach. Przeczyścić styki w układzie. U mnie nie mogłem zamknąć szyby pasażera (otwieranie bez problemu). Po rozebraniu i przeczyszczeniu wszystkiego działało.... przez tydzień. Jest tam nawiew i podejrzewam, że przez to się syfi, a brak w moim roczniku filtra powietrza przecież.
_________________
Plymouth Grand Voyager (jajko)3,3 1995r. - zagazowany Igen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
demon79
*
*


Dołączył: May 19, 2011
Posty: 48
Skąd: Voyager 3.3 96r.

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam rozebrałem to cudo na drzwiach i szczerze zabezpieczone było na tyle ze ni grama syfu. Więc z tyłu odpiłem zaczepy od szyb wyciąłem ta fajkę obrotową i sprawdziłem sobie czy w ogóle kręcą silniczki. I kręcą się!!
Więc wniosek jest dla mnie taki: albo duże jest obciążenie pracy na silnik dla wypchnięcia tej szyby - wymiana silniczków, albo sprawdzić i przeczyścić tak jak Kolega wcześniej zasugerował wszystkie wtyczki. W każdym bądź razie weekend się zapowiada fajny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim voyku też był ten problem; wbrew pozorom winnym okazał się akumulator Shocked pomimo że samochód odpalał bez większych problemów; wymieniłem na nowy i jak ręką odjął Very Happy ; na wszelki wypadek przeczyściłem wszystkie styki i wtyki a także przesmarowałem silniczki.

pozdrawiam

f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group