www.asu.pl :: Zobacz temat - FORD AEROSTAR
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

FORD AEROSTAR

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 16:44    Temat postu: FORD AEROSTAR Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam problem w tym cudownym aucie.
Przestały mi działać migacze , gdy uruchamiam migacze słychać jeden sygnał jakby się miały włączyć ,ale nic z tego.Nie świecą się też strzałeczki na desce rozdzielczej.Bezpieczniki sa dobre -sprawdzone.
Awaryjne światła działają.
Może ktoś wie o tajnych sekretach AEROSTARa , bo dotychczasowi elektrycy wymyślają niestworzone rzeczy.
pozdrowionko :)Iwona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Paź 21, 2004 23:42    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Moze przerywacz a moze zwarcie lub brak masy... Bez wejscia z przyrzadem ciezko cokolwiek powiedzic. Trzeba wziasc schemat i leciec pokolei. Awaryjne to inna bajka ( np. w nowych Caravanach jest calkowicie inna instalacja od awaryjnych do lamp ciagnieta ). Jak slychac tykniecie to znaczy ze przerywacz lub przekaznik jakis znak daje ale nie chodzi. Na początku bym toposprawdzal. Jesli wszystko bedzie OK to szukałbym dalej w instalacji. Moze wlacznik przy kierownicy. Moze jakis przekaznik ( tyka ale nie puszcza dalej napiecia gdyz iskrzyl i nie ma dobrego styku ). Elektryka to szukanie igly w stogu siana. Mozna odrazu trafic a nieraz trzeba sie troche nameczyc... Trzeba leciec pokolei i wykluczac kolejne podzespoly. A jest alarm zalozony ?? Tam tez sie mogli pod kierunki wpiac i cos sie moglo popsuc. Ciezka sprawa Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Pią Paź 22, 2004 8:23    Temat postu: Aerostar Odpowiedz z cytatem

Witam!Dzięki za odpowiedź.W Sobote jedzie do elektryka ,uwzględnie cenne wskazówki .Alarm ma ,ale zawsze były z nim problemy.Czasem tak się zablokował,że nie można było go otworzyć lub wył cały czas,więc go wyłączyłam.Widać ,że z elektryką jest problem.
Jeszcze raz dzięki ,napiszę o rezultatach.
Pozdrowienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 11:12    Temat postu: kierunkowskazy Odpowiedz z cytatem

Witam.
A jednak przerywacz , przełozyli mi na chwilkę z awaryjnych aby działały kierunkowskazy,ale muszę zdobyć drugi ????????.
Jeszcze raz dzieki za wskazówki.
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Paź 24, 2004 19:00    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

A nie mowilem Wink . Jutro zerkne czy mam jakis i jak cos to moge wyslac. Napisz czy w dalszym ciagu potrzebujesz...

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iwonschen
*
*


Dołączył: Oct 21, 2004
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Wczoraj miałam problem z wyświetleniem waszej strony??????
W tym tygodniu goście sprawdzę go dokładniej ,więc może będzie cos jeszcze potrzebne , to moze chwilke się wstrzymamy z tym przerywaczem ,ale to świetnie ,że jest taka mozliwość.
Jak wysyłacie? Ja wolałabym firmą kurierską Stolica.
Ale moge sie dostosować.
Pozdrawiam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Paź 26, 2004 17:34    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Nam to obojetne czym wyslemy ( POSZTEX, STOLICA, DHL SERVISCO, SPEDPOL, POCZTA Very Happy ). Wczoraj wieczorem byl problem z serwerem Twisted Evil ( mniejmy nadzieje ze juz bedzie dobrze Very Happy ) .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group