www.asu.pl :: Zobacz temat - jak żyć?? !!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jak żyć?? !!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 19:58    Temat postu: jak żyć?? !! Odpowiedz z cytatem

temat taki troche dziwny, ale jak zyc w tym chorym kraju?? na tydzien zostawilem PTYSKA na parkingu, dzis zachodze, patrze a tu mi jakis skurwiel lusterko"martwego pola" podpierdolil! lusterko kupilem ze 2 lata temu za cale 8zl! zeby dobrze bylo widac musialem wklad przerobic tak, ze do innego auta napewno nie podpasuje- bo jest na sztywno przyklejony, a mimo to podpierdolili! juz brak mi slow...kto mogl sie polakomic na taki badziew?
PS> a z Visiona mi zajebali nakretki z wentylkow...widzialem identyczne w sklepie kpl.5szt za chyba 6,5..mi zajebali 4szt w tym jedna zameczona kombinerkami ;/
czyzby roznego rodzaju Typki i inni "fachowcy" w erze kryzysu zaczeli wracac z wysp GB i sytuacja rowniez powoli wraca do tej sprzed masowej migracji?
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 22:03    Temat postu: malolaci Odpowiedz z cytatem

To jest najgorsze, że małolaci chodzą i kradną takie rzeczy dla zabawy (przeciesz on nic z tym później nie zrobi). A dlaczego chodzą i rysują samochody bez powodu ?? Mi wydłubali znaczek z corvetty pod domem Evil or Very Mad (napewno nie na zamówienie ani nie na handel - poprostu dla zabawy)
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 5:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi zaraz po sprowadzeniu w auta ,do tego w wigilie zasunęli z jednej strony wkład lusterka a drugie lusterko po prostu ułamali i zabrali, kiepsko się jeździ bez lusterek bocznych,no ale na wigilie do szwagra trzeba było jechać 50km w jedna stronę,
a że lusterka mam składane elektrycznie to koszt zakupu nawet używanych był spory
jeszcze jak sobie to przypomnę to mnie nosi
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maverick
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 147
Skąd: dolnoslaskie

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całkiem niedawno znajomy kupił sobie VW Pasata z 2005 roku . Pierwsze co zrobił to sam oberwał sobie wszystkie znaczki VW. Parkuje pod blokiem ...

i tam notorycznie kradną takie pierdoły .

bo to Polska , tu taka bieda ze nie można wcisnać sie na parking pod supermarketem
_________________
Pontiac TS 3800 oraz Chrysler 300M + coś z Francji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaaaa zapomniałem jeszcze ze ostatnio ktoś pożyczył sobie mój kapturek na hak
aaa lusterka ,szkła jak i obudowy mam brzydko wydrapane pierwsze litery nr. rejestracyjnego, a dodatkowo każde lusterko jest przymocowane do karoserii (niewidocznie) trzema wolframowymi przeponami wędkarskimi każdy do 30kg. Laughing
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maverick napisał:
Pierwsze co zrobił to sam oberwał sobie wszystkie znaczki VW. Parkuje pod blokiem ...


no a ja mam takie piekny komplet znaczkow i az mnie korci by okleic i pontiaca i visiona ale jak se pomysle ze ma mi jakies gowniarstow podpierdzielic to wole te chromy na polce trzymac! ale jak tylko sie wyniese z tego blokowiska to oklejam obie bestyje Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje emblematy z pontona też się nie utrzymały.
No cóż takich mamy pieprzonych małoletnich kolekcjonerów, którzy później na allegro te kolekcje sprzedają .... krew mnie zalewa, bo jak nawet to zgłosisz do tych naszych "federalnych" to Ci powiedzą, że mała szkodliwość czynu.
Jacy ludzie taki kraj...
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dlatego ja pewnego pięknego wieczorku około chyba 23 poszedłem za potrzebą, lookam przez okno przy okazji (mieszkam na parterze) a jakiś gnój mi dłubie przyz znaczku forda, wiec po cichy miotła w rękę buty to sprintu... ja wyleciałem z kaltki to typek aż się przewrócił, jak go zjebałem i mi kilka razy przez łeb rąbnołem to zaczoł płakać, po czym wziołem jego legitymację szkolną, sptrym telefonem i poinformowałem, że jeśli mi coś zniknie z auta po przyjdę do niego pierwszego....
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol:Gural Exclamation - to teraz chyba już pilnuje Twój sprzęt Exclamation Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gural
*
*


Dołączył: Sep 07, 2007
Posty: 1266
Skąd: UÄ�

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie pilnuje, czujesz... siedzisz sobie cicho przy jakiś aucie a tu nagle koleś w adidasach boxerkach i z kijem od miotły leci na ciebie

chlopak przeżył na pewno szok Smile
_________________
jest:
dodge grand caravan 3.8 LPG 2005
seat Leon 1.6 2010

było
tyle, że nie spamiętam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gural napisał:
pewnie pilnuje, czujesz... siedzisz sobie cicho przy jakiś aucie a tu nagle koleś w adidasach boxerkach i z kijem od miotły leci na ciebie

chlopak przeżył na pewno szok Smile


... a nie powinien... przeżyć... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brewka83
*
*


Dołączył: Jul 28, 2007
Posty: 323
Skąd: Piotrków Tryb. a czasem Zawiercie aktualnie Oslo

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ja wszystkie znaczki z Ponczka zdjalem sam (no poza logiem na masce Wink ) bo jakos tak mi nie pasowaly do auta a i przy okazji nie maja mi juz czego urwac Smile
A wiecie ile wogole czesci ginie z ciezarowek?! Poczynajac od lusterek, kloszy od lamp, samych lamp a konczac na calych kolach zapasowych Exclamation
A czesci sa duzo drozsze jak do osobowki!
_________________


PTS 3.8 95 - Był Ford Mondziak MK1 - Był 
Audi A6 C5 Avant 2.8 V6 Quattro - Jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Pią Gru 24, 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez pogonilem o 5 rano dwoch typow....mieli karnister w reku a ja dwa auta na podworku...zagladali mi przez okno do sypialni
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś mój wujek późnym wieczorem poszedł wymontować radio ze swojego auta. Siedzi i czuje, że samochód się podnosi do góry. Zajrzał przez okno na zewnątrz, a złodziej kradnący koła mówi do niego: Ty rób swoje, a my zrobimy swoje Shocked !!
To Polska tylko Very Happy
_________________
Kiedyś: Eagle Vision 3,5 1994
Jeep Wrangler 4,2 1988
Jeep Wrangler 4,0 1998
Dodge Dakota 3,9 1998
Teraz: Pontiac Grand Prix LJ 4,9 1978
Poza tym niezniszczalny Mercedes 190D i fajny Nissan Sunny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group