www.asu.pl :: Zobacz temat - chevi oznaczenie bezpieczników
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chevi oznaczenie bezpieczników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kupiec
*
*


Dołączył: Nov 20, 2010
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 21:57    Temat postu: chevi oznaczenie bezpieczników Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich jestem tu nowy więc jak coś nawiwijam proszę nie krzyczeć

kilka dni temu zakupiłem chevroleta venture 2001 r ogólnie super autko

może ma ktoś schemat oznaczenia bezpiecznikow i gdzie one są umiejscowione bo nic nie mogę znależć

auto co raz mnie zaskakuje głównie pozytywnie

najlepiej jak by ktoś udostępnił mi książkę obsługi bo to auto to dla mnie jedna duża niewiadoma

dodam że to mój pierwszy amerykan i jestem zielony

nawet nie mam jakimi olejami go zalać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pon Lis 22, 2010 3:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz sobie i skopiuj instrukcje dla twego rocznika. Przeczytaj ja uwaznie i ze zrozumieniem .Szczegolnie o wymianie plynow i olejow.Sa tez opisy bezpiecznikow.To dluga lektura.Ale jesli bedziesz eksploatowal i obslugiwal auto w/g wszystkich wskazowek - to bedzie ci ono sluzyc bezawaryjnie bardzo dlugo.Takze nie sluchaj zadnego "Pana Jozka",tylko postepuj dokladnie tak jak napisano w instrukcji.Nie daj sie namowic , ze ktos wie lepiej i kaze ci wlac zupelnie inny plyn.Przestrzegaj specyfikacji plynow i olejow.Dlatego oplaca sie zainwestowac w dobrego tlumacza - to wyjdzie per saldo najtaniej. >><<Na srodku tej strony sa niebieskie linki - wybierz wlasciwy. http://www.ownersmanualsource.com/chevrolet/chevrolet-venture-owners-manuals/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group