www.asu.pl :: Zobacz temat - CENTRALNY ZAMEK I EL.SZYBY PROSZE O PORADE
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

CENTRALNY ZAMEK I EL.SZYBY PROSZE O PORADE

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
soltysm
*
*


Dołączył: Sep 12, 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 9:21    Temat postu: CENTRALNY ZAMEK I EL.SZYBY PROSZE O PORADE Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH.POTRZEBUJE PORADY . MAM VOYAGERKA 2.4 WERSJA KANADYJSKA .UŻYTKUJE GO JUŻ PONAD 2 LATA,SPRAWDZA SIĘ W 100 PROCENTACH ALE NIESTETY WYPOSAŻENIE JEGO JEST NAJUBOŻSZE.KUPIŁEM WIĘC JESZCZE JEDNEGO W PEŁNEJ OPCJI I CO SIE DALO TO PRZEŁOŻYŁEM .PROBLEMEM JEST TO ŻE MÓJ 2.4 TO BENZYNA A DRUGI TO 2.5 TD TO WERSJA EUROPEJSKA .PRZEŁOŻYŁEM CAŁĄ KONSOLĘ Z PRZEKAŻNIKAMI.AUTKO PALI ALE NIE POKA ZUJE PRĘDKOŚCI I OBROTÓW. NA MOJEJ SKRZYNCE WSZYSTKO CHODZI,ALE SKRZYNKA Z 2.4 NIE POSIADA GNIAZD DO EL.SZYB, I CENTRALNEGO.SĄ TYLKO PUSTE OTWORY NA PRZEKAŻNIKI PRÓBOWAŁEM PODPIĄC ORGINALNĄ WIĄZKĘ Z 2.5 ALE NIESTETY NIEMA MIEJSCA . WIĘC POROZCINAŁEM CAŁĄ WIĄSKE I TO BYŁ BŁĄD .TERAZ JESTEM DALEJ W KROPCE .JEŚLI KTOŚ ZNA MOŻE INNĄ METODE NA URUCHOMIENIE TYCH 3.RZECZY TO PROSZĘ O POMOC.TYLKO NIE WARSZTAT .TAM JUŻ BYŁEM . CENA JAK Z MARSA, I PÓŁ AUTA MI CHCIAŁ POROZBIERAC.POZDRAWIAM Very Happy[i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Primo wylacz Caps Lock'a.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
soltysm
*
*


Dołączył: Sep 12, 2010
Posty: 10

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Primo wylacz Caps Lock'a.
JESLI KOLEGO W TEN SPOSÓB POMAGACIE NA TYM FORUM .TO PODEJZEWAM ZE NIE MARNUJ MOJEGO CZASU BO JA NIE PISAŁEM TEGO POSTA DLA PRZYJEMNOSCI ALE TY NAPEWNO TAK Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo kiepsko czytac text pisany Duzymi Literami! - malo czytelny. Nie podales rocznika ani dokladnych danych modelow aut.Ale nawet jak jest to rocznik 1990 , to juz wtedy "zelektronizowanie" tego auta bylo olbrzymie. Instalacja elektryczna tylko pozornie wyglada jak w starym polonezie. A tak naprawde wiekszoscia urzadzen steruja moduly elektroniczne .Panel licznika jest tez czescia elektroniki scisle wspolpracujaca z innymi modulami.Dlatego taka przerobka wymaga duzej znajomosci rzeczy,posiadania kompletu schematow z ksiazki serwisowej.I nie jest to temat do rozwiazania w paru postach.Proponuje zaczac od zakupu na eBay usa ksiazek serwisowych na plycie CD,za pore groszy.Nastepnie dokladnie zapoznac sie ze sposobem czytania schematow.Jesli nie Ty,to moze jakis kumaty kolega - elektryk.I wtedy zobaczysz dokladne roznice w instalacji .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego soltysm,powinienes sie cieszyc,ze jeszcze jestes na tym forum,bo na innym bardziej restrykcyjnym zaladowali by ci kopa w 4 litery juz przy 1 poscie.Nie jestes ani swieta krowa ani Matka Teresa,aby Ci sie tu jakiekolwiek przywileje nalezaly,wiec albo wylaczasz Caps Locka albo walczysz sam z elektryka.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group