www.asu.pl :: Zobacz temat - Serwis - Kraków lub okolice
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Serwis - Kraków lub okolice

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
reyo
*
*


Dołączył: Jun 27, 2010
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 7:37    Temat postu: Serwis - Kraków lub okolice Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jestem nowy na forum Smile - to ma być wytłumaczenie w przypadku gdyby temat już gdzieś był - ja go nie znalazłem, ale może źle szukałem Smile

Odwołując się do Waszej wiedzy - szukam warsztatu/mechanika z okolic Krakowa, który byłby godny polecenia. Mam do zrobienie kilka drobiazgów (oleje) i jedna większą rzecz (zawieszenie przód).

Dzięki za pomoc Smile
_________________
Chrysler Vision 94' 3.5L V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zawieszenie dopiero co naprawili w serwisie Dragan na Zdunów w Krakowie. Różne dobre zdania słyszałem o Kościuszkowców, ale mnie jakoś nie przekonali, Dragan bardziej z sensem (i ceny części ma całkiem dobre).
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
reyo
*
*


Dołączył: Jun 27, 2010
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stasheck napisał:
Mnie zawieszenie dopiero co naprawili w serwisie Dragan na Zdunów w Krakowie. Różne dobre zdania słyszałem o Kościuszkowców, ale mnie jakoś nie przekonali, Dragan bardziej z sensem (i ceny części ma całkiem dobre).


A "Serwis Samochodów Amerykańskich Zbigniew Świstek" na Kościuszkowców? Słyszałeś coś o nich? Rozmawiałem z nimi tylko przez telefon - także nie wiem o nich nic Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 19, 2010 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawieszenie w Visionie jest proste jak cep (podobne do polonezowskiego:-) i to ci zrobi kazdy Pan Wiesio co polonezy naprawial Smile kluczy specialnych tez zadnych nie trzeba Wink
Olej w silniku tez wymieni kazdy Czesio,a w skrzyni to tez zadna filozofia, jedyny problem to to ze trzeba chyba kluczem 16 odkrecic przedni wieszak wydechu bo miska skrzyni o niego haczy Wink
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Stasheck
*
*


Dołączył: Mar 03, 2007
Posty: 451
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Świstek - jakoś mnie nie przekonuje. Poważnie, lepiej Dragana. Przynajmniej będzie miał dobre ceny na części.

Co do zawieszenia, to się zgodzę, proste jak budowa cepa (bojowego). Co do skrzyni natomiast - mechaniki-lajkoniki wleją Ci do skrzyni Dexrona, bo im się wydaje, że do każdego amerykańca się leje to co do Forda. Auto pojeździ, ale ciekawe efekty gwarantowane (mnie skrzynia wchodziła w awaryjny przy jeździe po górach). Druga sprawa, że w tych Chryslerach jakiś element (bodajże dyfro, ale ja lajkonik jestem) nie jest smarowany olejem ze skrzyni, tylko jakimś innym ustrojstwem (dużo gęstszym) - chyba żaden mechanik-lajkonik o tym nie wie. Oleju nalewa się tam strzykawą Smile
_________________
Dodge Intrepid 3,2l ES '99
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stasheck przeciez jak mu przyniesie 6 litrow atfato mu raczej wlejedo skrzyni tego co mu przyniosl Smile wymiana filtraskrzyni to tez tylko zrzuceniemiski i odczepienie pazurka...0 filozofii!
a olej doprzekladni glownej to faktycznie jest inny - 80w90, korek jest naklucz 27 z boku (pod korkiem tabliczka z parametrami oleju), spust na dole obudowy mechanizmu roznicowego,wchodzi 0,95litra, nalewa sie albo strzykawka, albo butelka z wezykiem :-)tez zadna filozofia - wymiana podobna do wymiany oleju w moscie w Zuku czy innym polonezie
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
reyo
*
*


Dołączył: Jun 27, 2010
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za naprowadzenie mnie na temat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
reyo
*
*


Dołączył: Jun 27, 2010
Posty: 28
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 07, 2011 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc za radą zawiozłem Visiona do Dragana. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne Smile
Jak dobrze pójdzie to jutro/pojutrze autko będzie gotowe Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group