www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie włącza sie wentylator.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie włącza sie wentylator.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
lesk5
*
*


Dołączył: Feb 25, 2010
Posty: 14
Skąd: olecko warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Sro Sie 18, 2010 15:18    Temat postu: Nie włącza sie wentylator. Odpowiedz z cytatem

Witam szacowne grono Smile Po kilku miesiącach bezproblemowej jazdy zaczyna się znowu Sad Nie włącza sie wentylator chłodnicy .Poszukałem troche na forum i znalazłem że można wymusić awaryjny tryb ,odłączając przewód z czujnika temperatury.Odłączając go słysze że przekaznik cyka ,jednak wentylator sie nie włącza .Czy jest możliwość że jest dodatkowe zabezpieczenie ?Wentylator po podłączeniu na krótko do aku kręci.Prosze o porady. Sad Zapomniałem"chrysler voyager 3.0 bez gazu rok 89"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkusCal
*
*


Dołączył: Sep 14, 2007
Posty: 292
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to problem z przekaźnikiem wentylatorów ja już dwa wymieniłem w moim - na razie jeszcze chodzi (rok)
_________________

Chrysler Voyager Family 2.0 98r
I zagazowany

Chrysler Town&Country 3,6 2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesk5
*
*


Dołączył: Feb 25, 2010
Posty: 14
Skąd: olecko warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i pozdrawiam .Temat od pół godziny nieaktualny Smile Tak jak piszesz MarkusCal poszedł przekaznik ,na szczęście w garażu stoi drugi voyek na części .Przekaznik wymieniony i wentylator już kręci Very Happy Dzieki za pomoc .pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group