www.asu.pl :: Zobacz temat - Ile kosztuje zawieszenie Voyager 96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile kosztuje zawieszenie Voyager 96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 20:16    Temat postu: Ile kosztuje zawieszenie Voyager 96 Odpowiedz z cytatem

Ile może kosztować kompletne zrobienie przedniego zawieszenia w Voyager 96r. 3,8. Chodzi mi głownie tylko o same części. Podobno dwie jakieś kosztują w sumie 700zł i dochodzą tam jeszcze jakieś inne już groszowe koszty. Myślę że w 1500 się zmieszczę. Pozdrawiam i dziękuję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesci zamienne? Kompletnego zawieszenia nie zrobisz za 1500zl, tylko teraz zalezy co masz na mysli pod pojeciem kompletne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr1979
*
*


Dołączył: Apr 01, 2010
Posty: 139
Skąd: GDAŃSK PONTIAC TRANS SPORT 3.1

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletne znaczy wszystko {całe}{oprucz amorków}Czesci zamienne? Kompletnego zawieszenia nie zrobisz za 1500zl, tylko teraz zalezy co masz na mysli pod pojeciem kompletne
_________________
PONTIAC TRANS SPORT SE 3.1 91r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr1979
*
*


Dołączył: Apr 01, 2010
Posty: 139
Skąd: GDAŃSK PONTIAC TRANS SPORT 3.1

PostWysłany: Sob Sie 07, 2010 22:52    Temat postu: Re: Ile kosztuje zawieszenie Voyager 96 Odpowiedz z cytatem

Mala223 napisał:
Ile może kosztować kompletne zrobienie przedniego zawieszenia w Voyager 96r. 3,8. Chodzi mi głownie tylko o same części. Podobno dwie jakieś kosztują w sumie 700zł i dochodzą tam jeszcze jakieś inne już groszowe koszty. Myślę że w 1500 się zmieszczę. Pozdrawiam i dziękuję
Naj drosze co może kosztować w zawieszeniu to amorki i nic więcej
_________________
PONTIAC TRANS SPORT SE 3.1 91r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie źle się wyraziłam. Chodzi mi o końcówki, i coś tam na wachaczach. i o części zamienne. Nie trzeba wymieniać amorów, a i nie dawno wymieniałam gumy na stabilizatorach(ale to były groszowe sprawy). Nie znam fachowych nazw. Znajomy powiedział, że najdroższe były jakieś dwie części w sumie 700zł, ale nie chodziło mu o amory. Może ktoś mi podpowie o jakie końcówki chodzi i co z tymi wachaczami. Ogólnie samochód prowadzi się fatalnie na koleinach i już ogólnie lata po szosie.Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rafal1435
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 197
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tuleje na wahaczach moze? OStatnio zmienialem mechanik wzial mi za to 100zl za obie strony, moze koncowki drazka kierowniczego?
Robilem remont ostatnio ale kompletny samochodu Grand Voyagera (ok 5k mnie ta impreza kosztowala) ale powtarzam kompletny

Cytat:
Kompletne znaczy wszystko {całe}{oprucz amorków}

Kompletne dla mnie znaczy wlasnie cale czyli razem ze srubami mocujacymi zawieszenie i amorami i wlasnie jak juz robisz zawieszenie to powiedz mechanikowi zeby obejrzal w/w sruby ktore mocuja cale zawieszenie u mnie troche pordzewialy i pojawily sie tam luzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chodzi mi o to co wymieniłeś. Tył samochodu jest ok. A z przodu jak jadę po dołach to strasznie tłucze. Amory są jeszcze w porządku
ale nie wiem jak ze stabilizatorami. Więc mam nadzieję, że kasy mi starczy. Jak miałam omegę to przod bez amorów 400zł mnie kosztował. No ale wiadomo większy samochód większe koszty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group