www.asu.pl :: Zobacz temat - kontrolka AirBag, brak prędkości i obrotów
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kontrolka AirBag, brak prędkości i obrotów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 6:46    Temat postu: kontrolka AirBag, brak prędkości i obrotów Odpowiedz z cytatem

Witam,
dopiero co uporałem się z silnikiem, a mój autobusik ma nowe niespodzianki:
1. od wczoraj świeci się kontrolka Air Bag; tak po porostu - wsiadłem do samochodu by wrócić do domu z pracy, a tu niespodzianka - test żarówki przeszedł OK a zaraz po tym zaświecił ją na stałe; dzisiaj już świeci na stałe
2. jadąc dziś do pracy zauważyłem, że nie ma wskazań prędkościomierza i obrotomierza; wskaźnik paliwa i temperatury jest OK
3. przy przekręceniu kluczyka już na miejscu (wyłączenie) licznik przebiegu pokazał 102 tys. km mniej Shocked ...... a nikt nie cofał licznika

Elektryki (oprócz odkodowania radia) jeszcze w tym aucie nie "przerabiałem", dlatego prosiłbym o sugestie, na co zwrócić uwagę zanim dokonam demolki wokół kierownicy Laughing
Miałbym jeszcze pytanie o sprzęt do diagnostyki - czym odczytywać i kasować błędy ? Czy europejskie scan toole i podobne się nadadzą ?
Przeglądałem forum i niby wiem co mam sprawdzać; jednakże liczę na doświadczenia użytkowników tych samochodów.

Pozdrawiam
f.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie płyta licznika ma zimne luty.Koniecznie na stół operacyjny Laughing Wink
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, w tym samym czasie padł clockspring Evil or Very Mad a po jego wymianie jakby wszystko wróciło do normy Shocked
Normalnie cuda.

Zegarów nie wyciągałem, czekam aż znowu padną.

F.
_________________
_________________________ Grand Voyager '98 2,4 SE und GASSS & v40 TD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group