www.asu.pl :: Zobacz temat - chrysler voyager problem z klimą
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

chrysler voyager problem z klimą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 10:55    Temat postu: chrysler voyager problem z klimą Odpowiedz z cytatem

Mam problem z klimą w voyager 96 3,8benzyna gaz. Zaczęło się od tego że klima zaczęła się wyłanczać sama i wlanczać z powrotem po jakiś 15 minutach to ją napełniliśmy i było spoko przez jakiś miesiąc. A ostatnio przez parę dni było to sama aż w końcu w ogóle nie działa. Kontrolka się świeci, ale kompresor nie chodzi, koło się nie kręci. Ale jak się podłączy na krótko to chodzi tylko wentylatory się nie załanczają. Gdzieś wyczytałam że o może być czujniki ciśnienia tylko nie mogę ich znaleźć.Może coś doradzicie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może masz nieszczelność i gaz uciekł lub jest go na tyle mało że czujnik nie pozwala na jej załączenie ?
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mala223
*
*


Dołączył: Jul 16, 2010
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wszystko w porządku okazało się że kostka od czujnika się wypieła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group