www.asu.pl :: Zobacz temat - prośba o zdjęcia kompresora klimy 2.5td chrysler Voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prośba o zdjęcia kompresora klimy 2.5td chrysler Voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
*
*


Dołączył: Aug 12, 2007
Posty: 69

PostWysłany: Pią Lip 09, 2010 18:51    Temat postu: prośba o zdjęcia kompresora klimy 2.5td chrysler Voyager Odpowiedz z cytatem

Witam mam prośbę czy mógłbym prosić o zdjęcia zamocowanego kompresora klimy w chrysler Voyager 2.5 td. Chodzi mi o miejsce połączenia kompresora z silnikiem . i przesłanie na e-maila badz tez umieszczenie na jakiejs stronie i podesłanie linku. mamproblem z zamocowaniem kompresora w "zakładzie"wyjeli mi i kompresor i nie oddali wszystkich czesci troche czasu juz mineło a zdobyłem nowy i chce go założyć tylko brakuje jakiejs czesci i chciałbym to zobaczyc .Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Przemek

Ostatnio zmieniony przez Przemo dnia Sob Lip 10, 2010 21:01, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz to robie juz gotowe....
Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Przemo
*
*


Dołączył: Aug 12, 2007
Posty: 69

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzycho1978 napisał:
juz to robie juz gotowe....
Laughing Laughing Laughing

nie rozumiem twojego zachowania Evil or Very Mad Po to chyba jest to forum jeżeli ktoś ma problem to pisze żeby mu pomóc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group