www.asu.pl :: Zobacz temat - Voyager 97 2.4 16V Problem Brak iskry
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Voyager 97 2.4 16V Problem Brak iskry

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
k3n
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 9
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 12:25    Temat postu: Voyager 97 2.4 16V Problem Brak iskry Odpowiedz z cytatem

Witam . Mam następujący Problem . Wsiadam do samochodu , naciskam sprzęgło i próbuje odpalić samochód i Nic rozrusznik normalnie kręci ale odpalić nie chce . A najlepsze jest to ze wczoraj wymieniłem
-Akumulator
-Cewkę
-Przewody
-Świece .
Okazało się ze świece nie maja iskry ale nie jest to wina nowej cewki bo na starej też nie ma , podłączyłem wczoraj samochód nawet pod komputer i nie wykryło żadnego błędu . Mam założony alarm fabryczny który raczej nie działa czy może być wina alarmu że odcina dopływ prądu ?? Stało się to raptownie wróciłem z miasta i już nie moglem zapalić samochodu . Proszę o pomoc . Pozdrawiam
Wojtek.


Ostatnio zmieniony przez k3n dnia Sob Cze 26, 2010 10:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzien dobry kontrola wszystkich bezpiecznikow.
Drugie,jesli kreci rozrusznik to wylacznik przy pedale sprzegla jest sprawny,bo w amerykancach z manualem odcina wlasnie rozrusznik.
Trzecie,czy w trakcie uzbrajania zaplonu slychac pompe paliwa,bo jesli bezpieczniki beda sprawne a pompy nie slychac to stawiam na fabryczny immo,co jest czesta przypadlasci jesli chodzi o chryslery.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
k3n
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 9
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pią Cze 18, 2010 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczniki wszystkie sprawdzone . Pompka jest dobra słychać jak się włącza i czuć nawet paliwem tzn. ze pompuje ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
k3n
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 9
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniłem czujnik położenia Walu . Teraz już jest iskra ale tylko na 1i4 na dwóch środkowych nie ma , ale na Wyświetlaczu pokazuje mi Błąd 905 . wiem tyle ze jest to szyna komunikacji ale co to znaczy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Cze 25, 2010 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

905 - znaczy ze komputer silnika(PCM) nie ma komunikacji z modulem skrzyni(TCM). Proponuje odczytac dokladnie skanerem diagnostycznym bledy skrzyni i silnika ,aby ustalic problem.Z tego co czytam,to u Ciebie jest sprzeglo,a wiec zwykla skrzynia, a kod jest dla aut z automatem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k3n
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 9
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usterka : Komputer . Teraz działa .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
k3n
*
*


Dołączył: Jun 18, 2010
Posty: 9
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam .. Jest to już Zenujace po wstawieniu Nowego komputera oczywiście uzywanego znowu powrócił ten sam problem . Czy jest to wina tez starego komputera czy coś po prostu Je pali ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group