www.asu.pl :: Zobacz temat - filtr paliwa Voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

filtr paliwa Voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
benefikus
*
*


Dołączył: May 04, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Czw Cze 10, 2010 13:49    Temat postu: filtr paliwa Voyager Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie mi proszę , bo mechanik nie potrafił znaleźć filtra paliwa w Voyager 3,3 LE 96r.
Ponieważ zdana jestem na mechaników, a oni wiele rzeczy nie wiedzą , więc proszę o pomoc, bo wiem ,ze na Was mogę liczyć.
Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest przymocowany nad zbiornikiem paliwa.Do wymiany u nas w servisie zawsze opuszczalo sie lekko zbiornik.Moze ktos ma inne patenty."" Mechanik musi uwazac, przy rozlaczaniu przewodow paliwowych aby nie polamac szybkozlacznych zaciskow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benefikus
*
*


Dołączył: May 04, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 1:39    Temat postu: filtr paliwa Voyager Odpowiedz z cytatem

dzięki za cenne uwagi, ale chyba nie każe mu tego robić , bo może coś sknocić. Chciałam wymienić dlatego ,że nie wiem kiedy i czy w ogóle był wymieniany ( przebieg auta 199.500 ), ale tak nic się nie dzieje, więc chyba rozsądniej będzie dać sobie z tym filtrem spokój Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 6:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radze przy okazji zainteresowac sie tym filtrem.Bo jesli nie byl dawno wymieniany to moze miec duze opory przeplywu i uszkodzic pompe paliwa.Sadzac po przebiegu napewno byla wymieniana juz kiedys pompa paliwa.I jesli ktos dal tania (nie oryginalna lub firmowa) pompe,to ona wydziela duzo wiecej zanieczyszczen ze szczotek i komutatora.Takze ten filter moze juz byc niezle przypchany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benefikus
*
*


Dołączył: May 04, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Mark Razz ale chyba muszę gdzieś z tym pojechać , do kogoś kto zna te samochody , albo do serwisu , bo boję się , że ten mechanik ( pomimo szczerych chęci )może temu nie podołać .Widzę , że to nie jest takie proste.
Ale na razie autko chodzi dobrze , wiec będę szukała kogoś kto by mi to dobrze zrobił. A skąd Ty jesteś? Może znasz kogoś ze Śląska? a jeszcze lepiej z Gliwic Rolling Eyes
Pozdrawiam i dziękuje raz jeszcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benefikus
*
*


Dołączył: May 04, 2007
Posty: 32

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy mógłbyś mi podesłać skan pełnego demontażu i montażu tego filtra?
Przysłałeś mi rysunek , a opis montażu jest "urwany" Sad
Jeśli nie sprawi Ci trudności , to bardzo proszę na maila
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkSeven
*
*


Dołączył: Aug 23, 2009
Posty: 1419
Skąd: USA FL. '99 Grand Marquis, '02 TownCarCartier GoldEdition , '97 DeVille

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

benefikus napisał:
Dzięki Mark : A skąd Ty jesteś? Może znasz kogoś ze Śląska? a jeszcze lepiej z Gliwic
Ja jestem zbyt daleko,ale na forum jest duzo osob ze slaska -moze ktos sie odezwie do Ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 22:25    Temat postu: Re: filtr paliwa Voyager Odpowiedz z cytatem

benefikus napisał:
Pomóżcie mi proszę , bo mechanik nie potrafił znaleźć filtra paliwa w Voyager 3,3 LE 96r.
Ponieważ zdana jestem na mechaników, a oni wiele rzeczy nie wiedzą , więc proszę o pomoc, bo wiem ,ze na Was mogę liczyć.
Smile


I nie znajdzie mechanik bo mu chyba na tym nie zależy chyba się w ogóle nie kwapił.

Filtr leży na zbiorniku paliwa aby się do niego dostać trzeba opuścić zbiornik.
Ten filtr jest nietypowy bo musi być ze szybko złączami jak na zdjęciu a prawdopodobnie taki filtr będzie miał tylko serwis.


_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group