www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana paska wspomagania
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana paska wspomagania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
turecki
*
*


Dołączył: Sep 21, 2007
Posty: 53
Skąd: Raków Częstochowa

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 9:21    Temat postu: Wymiana paska wspomagania Odpowiedz z cytatem

Witam.
Właśnie dotarł do mnie od kolegów z ASU pasek wspomagania do mojego Voyka.
Krótkie pytanie (a może nie) - czy wymiana tego paska stanowi jakiś problem, czy raczej nie?
Zaznaczam, że nie będę robił tego sam, a porady z tego forum są zawsze bezcenne, również dla mojego mechanika.

Pozdrawiam - Tomek
_________________
Honda FR-V 2.0 '05

Chrysler Voyager LE 2.4 '97 + LPG (pożegnany z żalem i płaczem w 2011 r)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
fadil
*
*


Dołączył: Apr 13, 2010
Posty: 30
Skąd: stolica Pyrlandii

PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem nie jest duży - ściągasz tzw. długi pasek od alternatora i klimy i już masz dostęp do wspomagania Very Happy ; - napinacz i śruba; jestem "na świerzo" po złożeniu i założeniu całego silnika 2,4 w GV rp98 Laughing miała być TYLKO uszczelka pod głowicą, a skończyło się wymianą całego bloku (+ wszystkie uszczelki, pierścienie, cały rozrząd, sprzęgło, głowica itd. ...).
Podstawowe klucze i nawet nie potrzeba kanału.
Sam zrobiłem remont całego silnika na trawniczku koło domu - teraz jestem FACHOWIEC Laughing

pozdrawiam

f.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group