www.asu.pl :: Zobacz temat - czujnik temperatury płynu w WINDSTARZE ?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czujnik temperatury płynu w WINDSTARZE ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Drejas
*
*


Dołączył: Mar 31, 2005
Posty: 19
Skąd: Iława

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 17:48    Temat postu: czujnik temperatury płynu w WINDSTARZE ? Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy moze ktoś wie ktory czujnik podobno sa dwa jest odpowiedzialny za wskazania temp na desce? Bo musze kupić i nie wiem jaki.
Drugi co to za objaw jak zapale silnik albo włacze tylko zapłon chba z komputera wychodzi dźwięk trzy pikania , zaczeło to sie kiedys na trasie właczylem tempomat, i nie dzialał i odezwało sie te pikanie. W czasie jazdy też czasami sobie popika .Co to może być ? A tempomat przed tym pikaniem tez nie działał ale go nie uzywam więc nie szukalem przyczyny. Do czego sa klawisze po lewaj stronie kierownicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra ja sie juz nie bede czepial-jak ktos przetlumaczy to sie skupimy i odpowiemy...
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 21:26    Temat postu: pikanie Odpowiedz z cytatem

Spokojnie esderek, pokojnie.... Very Happy

Czujnik temp. plynu na deske (wskaznik) jest jedno przewodowy, a czunik na komputer dwuprzewodowy. Tak najlatwiej je odroznic. Natomiast z tym pikaniem to nie mam pojecia Very Happy
Klawisze po lewej stronie sa od tempomatu ( wlaczanie , wylaczanie)

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDZE ZE KOLEGA ESDAREK NIE JEST WIELOJEZYCZNY Very Happy JA RACZEJ TEZ NIE JESTEM ALE UDALO MI SIE CO NIECO ZALAPAC Very Happy OTOZ JEST PROBLEM Z PIKAJACYM SAMOCHODEM (PRAWDOPODOBNIE WINDSTAREM). COS PIKA ALE NIE WIADOMO CO, NIE WIADOMO JAK I NIE WIADOMO GDZIE. TO PIKANIE UJAWNILO SIE PO WLACZENIU TEMPOMATU KTORY KIEDYS TAM DZIALAL, POZNIEJ NIE DZIALAL, KOLEGA DREJAS WIEDZIAL ZE NIE DZIALA I MIMO TO GO WLACZYL BO PEWNIE MYSLAL ZE ZADZIALA ALE NIE ZADZIALAL I NADAL NIE DZIALA. JEZELI ZLE PRZETLUMACZYLEM TO MNIE POPRAWCIE Very Happy
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 21:31    Temat postu: O co chodzi ?? :-) Odpowiedz z cytatem

Mniej wiecej Very Happy Very Happy Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki cavaz-bedziemy sobie pomagac:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZAWSZE DO USLUG Very Happy
A MOZE TAK ASU STWORZYLBY NOWY DZIAL I POSTY NASZYCH POETOW TAM PRZENOSIL, A JA BYM JE TLUMACZYL (OCZYWISCIE ZA DROBNA OPLATA Very Happy )
CO TY NA TO ASU Question Very Happy
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 22:02    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Jestescie bez serca Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE WIEM JAK TY ESDAREK, ALE JA CZUJE SIE OBRAZONY Very Happy Wink
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Sty 14, 2006 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam powiekszona lewa komore(wykazala to ultrasonografia) wiec jestem raczej czlowiekiem wielkiego serca;)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Drejas
*
*


Dołączył: Mar 31, 2005
Posty: 19
Skąd: Iława

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 19:02    Temat postu: Re: czujnik temperatury płynu w WINDSTARZE ? Odpowiedz z cytatem

Drejas napisał:
Witam
Czy moze ktoś wie ktory czujnik podobno sa dwa jest odpowiedzialny za wskazania temp na desce? Bo musze kupić i nie wiem jaki.
Drugi co to za objaw jak zapale silnik albo włacze tylko zapłon chba z komputera wychodzi dźwięk trzy pikania , zaczeło to sie kiedys na trasie właczylem tempomat, i nie dzialał i odezwało sie te pikanie. W czasie jazdy też czasami sobie popika .Co to może być ? A tempomat przed tym pikaniem tez nie działał ale go nie uzywam więc nie szukalem przyczyny. Do czego sa klawisze po lewaj stronie kierownicy?


Dzieki za odpowiedzi w sprawie czujników. Natomiast co do drugiej czesci mojego zapytanie też otrzymalem jedna cos znacząca odpowieć NIE WIEM i to mi wystarczy . Jezeli piszę w tytule " czujnik w Windstarze to myślałem że w dalszych zapytaniach nie musze wymieniać już o jaki samochód chodzi, ale jednak nie dla wszystkich. Jezeli chodzi o przyciski na kierownicy Windstara to prosze o podanie ich przeznaczenia które znajdują się po prawej stronie kerownicy a nie lewej jak napisałem wcześniej . Dziekuje za pomoc i wyrozumialość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 20:19    Temat postu: przyciski Odpowiedz z cytatem

Po prawej :

Jedno to ustawienie predkosci , drugie to "res" przywrocenie predkosci wszesniej zaprogramowanej po przychamowaniu ( hmmm lepiej niech sie wypowie ktos kto ma Windstara bo szczerze powiem ze dokladnie to niepamietam Confused )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.asu.pl/portal/html/modules.php?name=News&file=article&sid=36&mode=&order=0&thold=0

ot i cała filozofia.
A z drógiej strony to ja pierwszy raz na oczy widziałóem tempomat, ale w czasie jazdy sobie troche poklikałem i wszystko zostało rozszyfrowane.

Wojtek
Windstar LX 3,8/95
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wpgulin
*
*


Dołączył: Dec 31, 2005
Posty: 319
Skąd: Radom

PostWysłany: Wto Sty 17, 2006 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chej co do tego pikania to jak będzie coraz częściej pikać to zwiewaj z wozu bo to pewnikiem bomba tam jest a tak na serio czy to pikanie to nie będzie związane z potrzebą skasowania inspekcji lub zależne jest od tego czujnika i daje znać że coś nie tak spotkałem się z tym w passacie ale tam włączała się kontrolka oleju i dopiero pikało pozdro Laughing
_________________
Pontiac TS 2.3 tel 601896166 Pozdro dla wszystkich forumowiczĂłw .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group