www.asu.pl :: Zobacz temat - A604 - pytanie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A604 - pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 23:11    Temat postu: A604 - pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam, dziwny dźwięk, o którym pisałem w temacie "silnik" http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8755
powinien być raczej tutaj. Ciąg dalszy zmagań, ze znalezieniem przyczyny. Dzisiaj, została zdjęta miska skrzyni biegów. Na magnesie żadnych, jakichkolwiek opiłków, olej przejrzysty i krystaliczny, lecz na dnie miski, przyglądając się w dobrym świetle, było widoczne, jakby lekko perłowe smużki, w resztkach oleju. Jak lakier metaliczny, czy coś w tym stylu. W palcach nie wyczuwalne i w śladowej ilości. A teraz pytanie, czy konwerter się już kończy? Czy coś innego? Przypomnę, że skrzynia pracuje bez jakichkolwiek zarzutów, przebieg 200tyś. Dodge Grand Caravan 3.8 V6 z 2002r. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, czy jest na forum ktoś, kto podpowie mi, co to może być? Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie przygazowałeś troszkę ... Dźwięk bardzo interesujący. Może dorobisz filmik, zaraz po odpaleniu delikatnie populsuj obrotami, tak do 2tyś .
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie muszę kręcić do 2 tyś. Wystarczy około 1,5 tyś. a dźwięk znika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że przypadek w moim aucie, jest wyjątkowy. Szukając po necie, nie znalazłem nic, co by było zbliżone do usterki, którą opisałem. Jadę jutro do serwisu. Zdejmą skrzynię biegów, to się może coś uwidoczni. Confused
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8 V6 2002r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darco
*
*


Dołączył: Jun 27, 2006
Posty: 96
Skąd: Wroc³aw

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wymiana konwertera to strzał w dziesiątkę, w moim przypadku. Już żadnych niepowołanych, dziwnych dźwięków niema. Temat uważam za zamknięty. Very Happy
_________________
Dodge Grand Caravan 3.8 V6 2002r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacekz
*
*


Dołączył: Dec 15, 2007
Posty: 326

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę a chciałem głowę dać że to silniczek. GRATULACJE !!!!
_________________
Windstar 3.0 '97 - ręka noga mózg na ścianie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
juniorex01
*
*


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się podepnę.Kumpel ma voyagera i gościu mu robił skrzynie czyli wymienił 10 tarczek i 5 przekładek i dwie planetarki(1250 zł) ale żadnych uszczelek(koszt roboty 1700 zł) .Samochód jeździł spoko przez 5 km(dużo Very Happy ) po tym tylko wsteczny działał.Jak ostygł to chodził ale tylko chwilę.Mechanik zabrał auto na warsztat dwa tyg temu w między czasie wymienił jakieś uszczelki(250 zł) wczoraj byłem z nim zobaczyć co i jak bo gościu się nie odzywa.Na miejscu gościu się pyta czy kumpel od raz jechał czy musiał trochę poczekać aż się zagrzał.(pytanie idiotyczne)Odpowiedź był NIE.Gość mówi że teraz jak jest auto ciepłe to skrzynia śmiga,ale jak zimny to ciśnienia nie ma Ja mam dosyć ,kumpel też,a ja mam wrażenie że gości sam nie wie co z tą skrzynią,wczoraj powiedział ,że jeszcze musi sprawdzić elektrozawory itp i strasznie zdziwiony był że auto juz stoi 2 tyg.
Czy ma ktoś jakieś pomysły co to może być
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group