www.asu.pl :: Zobacz temat - ucieka prąd
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ucieka prąd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
mlo76
*
*


Dołączył: Jul 21, 2009
Posty: 81
Skąd: OLSZTYN

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 20:13    Temat postu: ucieka prąd Odpowiedz z cytatem

objaw nastepujacy: przez kilka,kilkanascie sekund nie dziala nadmuch w kabinie,wycieraczki przod i tyl,radio.po kilkunastu minutach takich wariactw wszystko jest ok.dzieje sie tak po wyjechaniu z myjki albo dluzszym deszczu.
pytanie: czy jest od tego jedna wiazka ktora gdzies moze ma przerwe albo kostka ktora zalewa albo zasniedziala?
_________________
Chrysler Voyager 2002r 3.3 LPG<br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maverick
*
*


Dołączył: Sep 04, 2007
Posty: 147
Skąd: dolnoslaskie

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem kiedyś podobnie . Wszystko zależy od myjki a właściwie podłogi myjki. Woda odbita od podłogi trafia pod samochód, czasami powodując zawilgocenie które osiada i skrapla się .

Jak umyjesz auto na myjce to podnieś maskę i zobacz co jest mokre
_________________
Pontiac TS 3800 oraz Chrysler 300M + coś z Francji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dawidek
*
*


Dołączył: Feb 15, 2009
Posty: 43

PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiamm na zasniedziałe styki przekaznika-miałem podobny problem z nadmuchem-poczysciłem nózki przekaznika i problem zapisany tylko w mej pamieci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlo76
*
*


Dołączył: Jul 21, 2009
Posty: 81
Skąd: OLSZTYN

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niczego nie czyscilem a problem zniknal.za to pojawil sie powazniejszy.teraz w ogole nie odpala.po przekreceniu kluczyka swieca sie kontrolki i cisza.aku nowy.na bank problem z eletryka tylko gdzie szukac to nie mam pojecia.czytalem o podobnym problemie na forum i okazalo sie ze padniety przekaznik lpg unieruchomil wszystko.u mnie jak wkladalem kluczyk do stacyjki to cykal jakis przekaznik ale teraz juz tego nawet nie slychac.
_________________
Chrysler Voyager 2002r 3.3 LPG<br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj tu:

http://asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=8768
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mlo76
*
*


Dołączył: Jul 21, 2009
Posty: 81
Skąd: OLSZTYN

PostWysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche inne objawy mial windstar98,u niego krecil rozrusznik,a u mnie nic,cisza,kontrolki sie swieca,slychac pikanie z zegarow i to wszystko.a problem z kostka przy stacyjce tez moze tak sie objawiac?
_________________
Chrysler Voyager 2002r 3.3 LPG<br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, nie doczytałem, że rozrusznik w ogóle nie kręci.
Nie, w tym przypadku kostka raczej nie ma nic wspólnego, bo kiedy kostka jest padnięta, to kontrolki świecą, rozrusznik kręci, a auto nie zapala.
Może masz jakąś awarię rozrusznika, może coś w zasilaniu do rozrusznika, ale tu nie wiele mogę pomóc, bo to temat z którym jeszcze nie walczyłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group