www.asu.pl :: Zobacz temat - grand caravan 3,3 - 03
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

grand caravan 3,3 - 03

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
witmar2
*
*


Dołączył: Mar 15, 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 18:01    Temat postu: grand caravan 3,3 - 03 Odpowiedz z cytatem

witam
syn zatrzasnął kluczyki w samochodzie , czy możecie mi poradzić jak się dostać do środka?
dziękuję
dziękuję wszystkim
otworzyłem przez róg drzwi
pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez witmar2 dnia Sob Mar 20, 2010 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do mojego Caravana dostałem się rozwiercając wkładkę w klapie - sposób bardzo skuteczny Laughing ale u mnie był dodatkowy problem bo zatrzasnąłem samochód z zapalonym silnikiem - ot taka niespodzianka.

Wiem że niektórym się udało odchylając róg drzwi - od strony dachu i dawaj drucikiem grzebanko aż się zahaczy o bolec otwierania. Oczywiście w tym przypadku trzeba sobie przygotować kliniki najlepiej drewniane aby nie uszkodzić lakieru i powoli wciskać je w szczelinę pomiędzy drzwiami, a karoserią w najdalszym punkcie od zawiasów.

Powodzenia

P.S. Oczywiście można zadzwonić do pana który otwiera wszystkie autka ale za taką usługę zaśpiewał mi 450 zł + dojazd więc mu powiedziałem aby kupil sobie worek siana i się nim napchał .... Laughing
_________________
DODGE Grand  Caravan SPORT 3,3 LPG model 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Steppenwolf1980
*
*


Dołączył: Feb 18, 2010
Posty: 38
Skąd: Bierutów/Oleśnica

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najszybsza metoda...sprawdź na allegro która szyba jest najtańsza, zamów ją, następnie narzędzie w dłoń, prrrrach i szyby nie ma a auto stoi otworem... Wink
_________________
Caddi Seville STS '00
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś miał klapę otwartą komory to można odłączyć klemę z akumulatora i znowu ją połączyć powinny zamki się otworzyć.U mnie tak kilka razy się otworzyły.
Nie wiem czy u ciebie odłączanie zasilania jest bezpieczne bo widzę ,że masz rok 03.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak w vojku ale maske praktycznei kazdego samochodu mozna otworzyc od spodu (z kanalu) uzywajac cienkiego dlugiego sztywnego preta Smile to takie zabezpieczenie na wypadek zerwania linki Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marekzaba31
*
*


Dołączył: Feb 11, 2009
Posty: 73
Skąd: POZNAN

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLECAM TANI I DOBRY SPOSOB HACZYK I WYJAC USZCZELKE Z OKNA KIEROWCY ALE TA CO ZBIERA WODE PRZY OTWIRANIU SZYBY I TAM TRZEBA SZUKAC ZA CO POCIAGNAC (sprawdzone u kolegi pare tygodni temu tez kluczyk został w stacyjce) Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bOOmbeeL
*
*


Dołączył: Mar 15, 2010
Posty: 3
Skąd: Ostróda / Sosnowiec

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marekzaba31 napisał:
POLECAM TANI I DOBRY SPOSOB HACZYK I WYJAC USZCZELKE Z OKNA KIEROWCY ALE TA CO ZBIERA WODE PRZY OTWIRANIU SZYBY I TAM TRZEBA SZUKAC ZA CO POCIAGNAC (sprawdzone u kolegi pare tygodni temu tez kluczyk został w stacyjce) Shocked


powodzenia przy ruszeniu tej uszczelki w Voyagerze/Caravanie...
nawet przy opuszczonej szybie i rozebranych drzwiach jest ją BARDZO cieżko wyjąć.
pod maske i akumulatorem próbuj, jak nie to odginanie drzwi, a jak nie chcesz uszkodzić to zamek od strony pasażera (i tak sie go nie używa)
wbić duży śrubokręt i przekręcać na siłę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group