www.asu.pl :: Zobacz temat - Skrzynia po regeneracji-czy to normalne
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skrzynia po regeneracji-czy to normalne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pią Sty 06, 2006 20:03    Temat postu: Skrzynia po regeneracji-czy to normalne Odpowiedz z cytatem

Witam
Przejechałem po regeneracji skrzyni 1600mil i wczoraj zauważyłem że ze skrzyni zaczeło kapać z bocznego dekla, tak przynajmniej mi sie wydaje bo tutaj wisza krople. Dzis zadzwoniłem do warsztau gdzie była skrzynia regenerowana i powiedziałem co sie dzieje a mechanik powiedział mi że pewno dekiel się nie ułozyl dobrze i trzeba dociągnąć śruby albo nowy simering na półosi jeszcze się nie dopasował i troche przepuszcza. Powiedział mi że jeśli to simering to z czasem sie ułoży i wszytsko powinno byc dobrze. W poniedziałek mam do niego jechać i tak sie zastanawiam czy to jest spotykane żeby coś takiego sie działo? Dodam że wysztkie uszczelnienia były nowe.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 8:48    Temat postu: uszczelnienie Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o uszczelniacz polosi to raczej jak cieknie to juz bedzie ciekl. Natomiast jesli chodzi o boczny dekiel to jesli uszczelka jest korkowa to rzeczywiscie ona z czasem siada i trzeba dociagnac sruby.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok a powiedz mi czy jeśli okaże się że to uszczelniacz półosi nie trzyma to czy sa to duże wycieki? Dziś Przejechałem 120km i według bagnetu praktycznie nic nie ubyło ale krople wiszą. Cholera z silnika cieknie i ze skrzyni pewnie też będzie ciekło.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 22:06    Temat postu: wyciek Odpowiedz z cytatem

Je to pytanie retoryczne Very Happy Moze sie lac a moze sie "pocic" . Nie ma zasady....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No byłem w warsztacie gdzie regenerowałem skrzynie i stwierdzono że leje się z usczelniacza na półosi i że jeśli nie przestanie za jakiś czas to trzeba go wymienić. Przy silniku simering tez do wymiany bo przy wale jest najbardziej narzygane olejem. No nic zaczynam szukać tych dwóch simeringów.

Pozdrawiam
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie pocila chlodniczka plyny w skrzyni a teraz jest czasem tak spocona,ze mam po parkowaniu plamke na ziemi:) musze sprawdzic czy to poluzowane cybandy,popekane przewody czy tez chlodniczka dokonala zywaota-jesli tak ile takie toto moze kosztowac i czy wykonane jest w takich technoligii ktora umozliwia lutowanie?
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group