www.asu.pl :: Zobacz temat - PTs 94. Klamka tylniej klapy.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PTs 94. Klamka tylniej klapy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 19:45    Temat postu: PTs 94. Klamka tylniej klapy. Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam do Was pytanie. A doklaniej chodzi mi o zamek i klamke tyniej klapy. NIedawno kupilem mojego ts'a 94r. Nie posiadal on klamki od tylniej klapy a zamek jest chyba zepsuty, kluczyka sie nie da wlozyc. Stad moje pytanie, gdyz wiekszosc co widze to ma urwana ta klamke. Chcialbym sie dowiedziec czy jest te jego mankament czy jak? Czy jest ona gdzies dostepna do kupienia, poniewaz wszedzie gdzie sie oglaszaja ze sprzedaja Pts'a na czesci to klamki z zamkiem tez nie posiadaja. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To taka wada Pontiego Smile jak kupowalem mojego to tez zamek byl popsuty, do tego motylek zdemontowany (dostalem starego motylka i funkiel nowke na zapas:-). wg mnie problemem w zamku jest to samo co w fiatach- czyli zle dobrane stopy aluminium ktore koroduja. ja wywalilem caly zamek, zalozylem silownik z centralnego SLAVE i otwieranie klapy mam z guzika...a otwor zaslepilem gustownym niklowanym emblematem Pontiaca z kierwonicy kupionym na allegro za 5zl Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Robert_Belgia
*
*


Dołączył: Nov 01, 2008
Posty: 539
Skąd: Belgia

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj jeszcze sie trzyma, ale i pontiac stoi juz od dawna nieuzywany...w tym tygodniu idzie na warsztac - trzeba go ozywic i sprzedac, hehe - jak nie da rady go uruchomic, to wtedy klamke Ci podesle!
_________________
 chevrolet impala 3.4V6 2004
 BMW E90 2006 2.0 Diesel automat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda czasu na walke z tym. po pierwsze wyglada to zamykanie fiata 125p pickup ,a po drugie jest nieporeczne. od 3 lat jezdze z przebudowanym zamkiem. kilku moich kolegow tez tak zrobilo. zamek z tylu to wielka wada tego auta(na szczescie niewiele ich jest). ostatnio dorobilem se naet klamke z tylu sterowana kontaktronem. opis jak przerobic w prosty sposob zamek znajdziecie tu: http://www.pontiac-trans-sport.republika.pl/ w dziale zrob to sam.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam,przerobilem tak otwieranie zaraz po zakupie pontona jak klamka zostala mi w dloni.
Na miejscu klamki mam przyklejony znaczek pontiaca,pod znaczkiem kontaktron(wylacznik magnetyczny).
W momencie jak pilotem otwieram drzwi na kontaktron podawane jest napieci,wtedy malym magnesikiem przy kluczach przeciagam w okolicach znaczka i klapa odskakuje,jak z pilota zamkne pontona to napiecia brak i zaden magnes tego nie otworzy.
Roboty na 2 godzinki.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli by ktos mial problem z przerobieniem zamka to sluze pomoca. potrzebne elementy spokojnie mozna kupic w sklepie z elektronika,na gieldzie i oczywiscie na allegro.
klape mozna tez zrobic otwierana z pilota jesli ktos ma dodatkowy kanal w zamku centralnym/alarmie

jesli sie komus nie otwiera link gucia to tu jest mirror:)

http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3699
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki bardzo za odpowiedz i za rady =] Mysle ze ktorys z pomyslow wykonam. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group