www.asu.pl :: Zobacz temat - dzwi suwane TransSport -pytanie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dzwi suwane TransSport -pytanie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 18:58    Temat postu: dzwi suwane TransSport -pytanie Odpowiedz z cytatem

witam. rozbieral ktos moze mechanizm suwania dzwi bocznych w Pontim (model 95)? a moze zna ktos symbole lozysk jakie sa uzyte w rolkach? ciezko mi to chodzi a pewno nikt tam nigdy nie zagladal i pewnie rolki beda wymagaly regeneracji...
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagadaj do luky'ego, albo do lambady !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie bedzie potrzebny az taki remont. troche oleju silnikowego zmieszanego ze smarem powinno rozwiazac sprawe. moje drzwi sie w zasadzie nie otwieraly:) po potraktowaniu lozysk strzykawka z olejem a nastepnie nasmarowaniu prowadnic smarem stalym chodza jak po masle. obylo sie bez rozbierania.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie smarowanie by pomoglo ale u mnie jest chyba padniete lozysko w tym "suwaku" ktory pracuje pod szyba tylna boczna - w pewnym momencie lapa (ta blacha ktora laczy dzwi z rolkami ) przekrzywia sie i szoruje po maskownicy szyny - stad moje domysly o padnieciu lozyska...no ale jutro powalcze ze smarami i moze bedajakies wymienne skutki Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
gucio
*
*


Dołączył: Aug 13, 2007
Posty: 415
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wyjęcia środkowej rolki(rolek) nie potrzeba zdejmować drzwi !!
Otwórz je, o odkręć w tylnej części uchwyt rolek (dwie, lub trzy śruby na klucz 13) ewentualnie wybij tylko sworzeń i wtedy nie trzeba odkręcać !!
Jak wybijesz sworzeń, lub odkręcisz całość od drzwi, to musisz przytrzymać drzwi żeby nie opadły (niech ktoś Ci pomoże, ale da radę samemu. Potem całą część z rolkami przesuwasz do przodu i nieco kombinując wyjmiesz rolki.
Jakby co, to możesz dryndnąć do mnie 692-495-722 (najlepiej do południa) to podpowiem co i jak mając przed oczami to ustrojstwo, bo jakiś czas minął odkąd to robiłem u siebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group