www.asu.pl :: Zobacz temat - Swiatła Pontiac Trans Sport 94r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Swiatła Pontiac Trans Sport 94r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 0:31    Temat postu: Swiatła Pontiac Trans Sport 94r. Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy pontiac ts poprostu tak ma czy mam jakis inny problem, gdyz swiatla mijania sa strasznie slabe. Mam zrobiona elektryke na przekaznikach wiec zadnych spadkow napiec niema, a mimo to swiatla sa bardzo slabe, swiaca bialo, ale kiepsko widac. Co moze byc powodem? Warto montowac Xenoniki, rozwazam 6000k. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje,ze jesli zrobiles na przekaznikach to tez czysciles
http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5513
jesli lustra masz w dobrym stanie(najczesciej wypala sie odblysnik nad zarnikiem i juz po reflektorze,tylko regeneracja) to mozesz sie pokusic o ksenony. 6000 swieca na niebiesko wiec prowokuja tych,ktorzy moga ci za nie zrobic kuku:) 4300-4500 swieca na bialo-jak oryginaly i z zewnatrz wygladaja jak dobrze swiecace swiatla.masz dzien przed autem. oczywiscie nalezy potem dobrze ustawic swiatla.
sprawdzone w pontiakach ksenony:
http://www.allegro.pl/item772287516_zestaw_hid_xenon_xenony_h1_h4_h7_4300_6000_8000k.html
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odp. Lampki bede czyscic dopiero, ale z tego co widze to nie sa az w takim zlym stanie. Czyli mam rozumiec ze jak bede mial 6000k albo wiecej to moga mnie zatrzymac i jakis mandat wlecip czy zabrac nawet dowod rejestracyjny? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety lampy ksenonowe w reflektorach halogenowych nie sa legalne Embarassed http://www.asu.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5244
uwazam,ze w takim przypadku lepiej miec swiatla biale,ktore mniej oslepiaja(dobrze ustawione nie oslepiaja wcale!) oswietlaja droge swiatlem dziennym i nie prowokuja diagnosty,policjanta itp. do nalozenia na nas kar. poza tym to tez kwestia gustu. nie jestem zwolennikiem niebiskich lampek,diodek,neonowek,spryskiwaczy itp. ale to jak bardzo ktos chce skrzywdzic swe auto juz zpozoztawmy uzytkownikowi. zawsze lepiej 6000K niz 12000K Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Maxudosik
*
*


Dołączył: Oct 21, 2009
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za info. Czyli nie ma dylematu i zamontuje 4300k. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group