www.asu.pl :: Zobacz temat - ALARM niby jest a jakby go niebyło
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ALARM niby jest a jakby go niebyło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2009 20:47    Temat postu: ALARM niby jest a jakby go niebyło Odpowiedz z cytatem

Witam w ucie mam założony alarm fabryczny, problem polega na tym, że
gdzy zazbrajam alarm z pilota nie mrugaja kierunkowskazy natomiast zamyka sie zamek centralny, inna kwestia jest taka, że jak na pilocie wcisnę Panic w czasie zamknietego samochodu to auto wyje jak szalone migają kierunkowskazy i wszystko działa jak potrzeba natomiast gdy zazbroje alarm pilotem i zrobie włam do auta to cisza jakby w ogóle nie było alarmu, montując instalacje gazową przez przypadek owy problem znikł ale gdy chciałem zczytać błedy testują go kluczykiem alarm zaginoł mimo że jak mówie z Panica chodzi normalnie, kto może znac przyczynę takiej dolegliwości
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknij się w aucie i uzbrój je w alarm(i dodatkowo zatrąbić sygnałem z klaksonu) i powinna ci migać kontrolka z alarm set jak ci przestanie migać pociągnij za klamkę to powinien ci się włączyć alarm. .

Panic to tylko odstraszacz chyba ,że u ciebie pełni jakąś dodatkową funkcję ,którą można zaprogramować ,ale u mnie jest tak samo jak u ciebie z panikiem.
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok dzieki za rade jutro spróbuje i sie odezwie
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
okrzycho
*
*


Dołączył: Dec 25, 2007
Posty: 56

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem choc auto troche inne. Mam Ch.T&C- Touring 2005r. i to troche dziwne, bo alarm tez nie dziala. Pilot ma 6 przyciskow z Panic. Przy zamykaniu pilotem jest mrugniecie kierunkami i krotki sygnal dzwiekowy, ale otwarcie drzwi nie powoduje zadnej reakcji.
Moze ktos wie, czy jest jakas mozliwosc aktywacji alarmu, o ile jest zamontowany Sad
Blokowanie drzwi po ruszeniu jak wiem, mozna ustawic, to alarm tez moze jest ustawialny, a poprzedni wlasciciel moze jakos wylaczyl...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem nie znikł Smile ale i tak jest fajnie
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
saper92
*
*


Dołączył: Feb 04, 2008
Posty: 54
Skąd: lodz

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alarm jest i działa tylko jak mi wiadomo od znajomego elektronika to w amerykanach po otwarciu kluczykiem bez rozbrajania z pilota alarm jest rozbrajany i w tym jest ból bo wystarczy łamak i autko otwarte i nawet nie piśnie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group