www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana wahacza
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana wahacza

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 22:03    Temat postu: Wymiana wahacza Odpowiedz z cytatem

Dałem mojego Caravan'ka (2001) do warsztatu aby wymienili wahacz (kupiłem cały kompletny) - oczywiście dzień wcześniej umówiłem się podając markę i model autka. Gdy wieczorem przyszedłem odebrać autko okazało się że hu nic nie zrobili tłumacząc że trzeba ściągać całe sanki no i oczywiście te śruby z calowymi miarami. Troszkę się wkur.... bo autko dałem do warsztatu samochodowego a nie do piekarni. Czy wszyscy nasi mechanicy to tacy partacze ???? - mechanicy od wymiany świec i filtrów, a jak przyjdzie coś grubszego to klapa ????????
Czy istotnie trzeba ściągać całe sanki aby wyjąć wahacz ???


Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kubekczewa
*
*


Dołączył: Oct 23, 2008
Posty: 70
Skąd: Czestochowa

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest tam troche roboty, ale bez przesady, jako laik dawalem sobie rade w godzine z pneumatycznym kluczem, jesli jest to strona lewa to trzeba tez poluzowac silnik i go delikatnie uniesc, generalnie bez tragedi bo wszedzie masa miejsca, jesli sruby puszcza to mysle ze 1.30 min na dwie strony z pneumatycznym kluczem jest do zrobienia , a co do srub to sa normalne, zadnego problemu nie bylo , to nie anglik zeby sruby byly calowe i cwiartki
_________________
DODGE GRAND CARAVAN 3,8 LPG 05r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli trafilem na kolejnego mechanika 0- bajeranta ktory stwierdził że dla kilkudziesięciu zlotych nie warto nic robić - no mamy w końcu w Polssce "kryzys"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wader71
*
*


Dołączył: Oct 30, 2006
Posty: 889
Skąd: -=Wrocław=-

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie babrochy na jakich trafiłeś są zawsze i to nawet w kryzysie, bo wtedy mają się najlepiej.
Wiesz jak jest ludzie wybierają gdzie taniej a oni przebierają wtedy w "garnku" i wyciągają co lepsze .
_________________
Pontiac VIBE '04 LPG-Luky
Chlopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację - dobry mechanik to nie częste zjawisko
Kto w rejonie Katowic mógłby dobrze zamontować mi wahacze - może macie jakieś sprawdzone warsztaty - bo ja już się boję oddawać gautko gdzie popadnie, a poza tym nie stać mnie na to aby auto stało na warsztacie bez potrzeby

Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
torped
*
*


Dołączył: Jan 11, 2007
Posty: 324
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 5:54    Temat postu: Re: Wymiana wahacza Odpowiedz z cytatem

cyberda_ napisał:
mechanicy od wymiany świec i filtrów, a jak przyjdzie coś grubszego to klapa ????????


Z tymi świecami to tak się nie zapędzaj, nie każdy potrafi wymienić te z 2 rzędu, szczególnie tą nad katalizatorem i szczególnie w 3,8 Smile
_________________
Chrysler Grand Voyager
3,3 V6 LE 96`
I`m a mad Taxi Driver Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
cyberda_
*
*


Dołączył: May 09, 2008
Posty: 641
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAKT
W takim razie dla "porządnego" mechanika pozostaje do wymiany filtr powietrza i bezpieczniki ... Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cyberda_ napisał:
FAKT
W takim razie dla "porządnego" mechanika pozostaje do wymiany filtr powietrza i bezpieczniki ... Laughing Laughing Laughing Laughing


...a dla nas cała reszta Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group