www.asu.pl :: Zobacz temat - Problem z odpowietrzaniem pompy sprzągła POMOCY Voyager 2.5t
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z odpowietrzaniem pompy sprzągła POMOCY Voyager 2.5t

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Przemo
*
*


Dołączył: Aug 12, 2007
Posty: 69

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 9:37    Temat postu: Problem z odpowietrzaniem pompy sprzągła POMOCY Voyager 2.5t Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanko i prośbę o pomoc a mianowicie dałem samochód do serwisu na wymianę sprzęgła i jak mi wymienili to miałem problemy ze wstecznym biegiem wchodził ale ze zgrzytami pojechałem do nich z reklamacją i zaczęli odpowietrza pompę sprzęgła i tak odpowietrzyli ze teraz pedał leży mam pytanko jak szybko i sprawnie odpowietrzyć pompę sprzęgła.Proszę o pomoc bo już mam dość tych papraków
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uzupelnij zbiornik na maxa i odkrec odpowietrznik...jesli zbiorniczek masz wyzej niz silownik sprzegla to plyn powinien sie sam polac dzieki grawitacji - na odpowietrznik naloz przezroczysty wezyk i poprostu czekaj az przeleje sie objetosc calego zbiorniczka i powinno byc juz OK.
PS. po wymienie sprzegla byc moze trzeba doregulowac tloczysku pompy lub silownika?
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Przemo
*
*


Dołączył: Aug 12, 2007
Posty: 69

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcys napisał:
uzupelnij zbiornik na maxa i odkrec odpowietrznik...jesli zbiorniczek masz wyzej niz silownik sprzegla to plyn powinien sie sam polac dzieki grawitacji - na odpowietrznik naloz przezroczysty wezyk i poprostu czekaj az przeleje sie objetosc calego zbiorniczka i powinno byc juz OK.
PS. po wymienie sprzegla byc moze trzeba doregulowac tloczysku pompy lub silownika?

witam pytanko mam jak wyregulowac tłoczek pompy lub silownik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno na ktorym elemencie - badz na pompie badz na silowniku,badz na pedale bedziesz mial sruba z mozliwoscia regulacji do wstepnego nacisku. gdzie to jest w vojku to nie wiem - musisz poszukac. najczesciej jest miedzy pompa a pedalem ale w kilku autach widzialem pomiedzy silownikiem a lapa wyciskowa sprzegla...
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group