www.asu.pl :: Zobacz temat - Nowy zakup
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy zakup

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Ivon
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 19
Skąd: DolnoÅ�lÄ�skie/Bystrzyca KÅ�odzka

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 12:54    Temat postu: Nowy zakup Odpowiedz z cytatem

Witam,przymierzam sie do kupna chryslera grand voyagera lub town&country po 2001r,z silnikiem 3.3 lub 3.8 na co zwrócic uwagę podczas kupna?Jeśli będzie bez gazu to co możecie mi polecic do takich modeli?Moze znacie jakieś dobre firmy instalacji lpg?Podzielcie sie ze mną doswiadczeniami.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

firme od gazu to znamy ... a nazywa sie L...y
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 3:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwroc uwage na to czy samochod jest powypadkowy, na korozje a zwlaszcza pod przednia maska. Jesli chcesz kupic z napedem AWD to silnik 3.8 a jesli tylko przod to 3.3 wystarczy.
A co do instalacji LPG to jak chce ci sie podjechac do Czestochowy do polecam Lukiego
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
KRY3
*
*


Dołączył: Dec 09, 2008
Posty: 5
Skąd: Kędzierzyn-KoĹşle

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
a Luky dziła jeszcze w Częstochowie? mieli się przenieść?
_________________
Chrysler Pacifica Touring AWD 3,5V6 2005
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Ivon
*
*


Dołączył: May 04, 2008
Posty: 19
Skąd: DolnoÅ�lÄ�skie/Bystrzyca KÅ�odzka

PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 8:21    Temat postu: ivon Odpowiedz z cytatem

Dziekuję za pomoc,kupiłam przedwczoraj chryslera town&country 3.8 b 2002r w wersji limited...jestem zadowolona,przyjechałam nim 300 kilometrów i wszystko ok,przed zakupem zaliczyłam diagnostykę podwozia,wszystkie mechanizmy jak równiez elektryczne rzeczy ok,auto rok w kraju,w pełni serwisowane z małym przebiegiem,kompletna dokumentacja i historia napraw!Własciciel ok,dał do niego wszystko co miał w zapasie!Zadko sie zdarza....cena tez nie wygórowana jak na sezon na vany:)Teraz t7ylko gaz i jeżdzic , chodz na benzynie tez nie tragedia:)cos za coś-komfort itp:)no ale i tak załozę gaz tylko nie wiem jeszcze gdzie bo nie mam dobrego warsztatu na oku,w tamtym vojku miałam zwykły gaz a takiego teraz nie wrzucaja:(a amerykance dobrze na nim chodza !Wiec licze na was i wasze opinie-co mozecie mi polecic i czy gdzieś blisko macie jakiegos gazownika co ma pojęcie o v6?Prosze o kontakt meilowy lub tu na forum.Dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Lip 10, 2009 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby co to mam dobrego gazownika w Strzelinie to chyba bliżej dla ciebie mi już zrobił 3 autka i wszystkie super, ma chłopak doświadczenie z amerykańskimi V6 i V8, nie słyszałem żeby ktoś na niego narzekał, robi tylko instalacje BRC i jest w tym dobry, nazywa sie Rysiek a tu masz tel. 506299096, jakby nie można się szybko dodzwonić to trzeba być trochę cierpliwym bo jest rozchwytywany, ja tylko do niego jeżdżę i mi śmiga super
pozdrowienia
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
pit455
*
*


Dołączył: Sep 11, 2008
Posty: 73
Skąd: Głogów

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 0:58    Temat postu: Re: ivon Odpowiedz z cytatem

Ivon napisał:
Dziekuję za pomoc,kupiłam przedwczoraj chryslera town&country 3.8 b 2002r w wersji limited...

ja mam takie pytanko do znających temat. na przykładzie modelu Ivon powiedzmy rocznik 2001-2003. czym różnią się (chodzi o wyposażenie) wersje Limited od LX, LXi czy jakie tam jeszcze są. Jest gdzieś dostępny jakiś wykaz opisujący, ze ten model ma to na wyposażeniu, a iny ma coś innego??
_________________
pozdrawiam
Chrysler T&C LXi 3.8 V6 AWD + gaz, 2001 r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group