www.asu.pl :: Zobacz temat - Vision 3,5
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vision 3,5

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kamucho
*
*


Dołączył: Oct 06, 2008
Posty: 7
Skąd: Ĺ�wiecie

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 17:55    Temat postu: Vision 3,5 Odpowiedz z cytatem

Witam !
Jestem tu nowy więc pozdrawiam wszystkich forumowiczów .
Kilka dni temu spełniłem swoje marzenie i zakupiłem Chryslera Vision 3,5 l .
Niestety nie mam do niego żadnej instrukcji a "dupereli" ma troszeczkę . Nie mam pojęcia jakie funkcje ma ten panel nad lusterkiem wewnętrznym , nie wiem jak włączyć tempomat itd. Drogą dedukcji doszedłem troszkę do wskazania spalania , chwilowego i średniego Wink
Proszę o jakieś wskazówki dotyczące obsługi .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o gratulki z powodu zakupu Smile
panel nad lusterkiem pokazuje:
kompas, spalanie chwilowe, spalanie srednie, ilosci km na ktorych mozna przejechac na paliwie, dystans calkowity, temperature powietrza na zewnatrz, czas pracy silnika...
tak z pamieci to przelacznikiem M/US przelaczasz jednostki (mile/km oraz F/st C), przysskiem T wlaszasz pomiar temperatury i kompasu...reszte zmieniasz SET..resetem kasujesz...aha srednie spalanie ma index DTE w lewym dolnym rogu..no ale to z pamieci wiec moglem cos pokrecic z oznaczeniami ale napewno dasz rade - dziecinnie proste.
co do tempomatu to zalacza sie go tak :
- musisz meic przekroszone 45 lub 60km/h (zalezy czy masz wersje USA/E)
-wciskasz lewy gorny na kierownicy
-wciskasz prawy dol na kieronicy . w tym momencie poszujesz ze pedal gazu delikatnie opadnie a na desce zaswieci sie zielone TRACK i juz... przyciskami po lewej dodajesz i ujmujesz gazu ze skokiem ok.3km/h
przy zalaczonym tempo jak zachamujesz to wylaczy sie on automatycznie, wtedy wystarczy przekroczyc 45 lub 60/h i wcisnac prawy gorny przycisk i auto samo sie rozpedzi do wczesniej zadanej predkosci.. i tyle
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam fabryczną instrukcję do visiona odstąpię ją za 50 zł plus koszt wysyłki
pozdrawiam
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
kamucho
*
*


Dołączył: Oct 06, 2008
Posty: 7
Skąd: Ĺ&#65533;wiecie

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Marcys , faktycznie to działa Very Happy
Widzę że jeździsz już jakiś czas tym autem więc jeśli pozwolisz , od czasu do czasu pozawracam Ci ....głowę Smile
Jeśli chodzi o propozycję Lelka to na pewno to przemyślę , dzięki .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
_jane_
*
*


Dołączył: Jul 24, 2007
Posty: 195
Skąd: Boleslawiec

PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kamucho, mam trochę literatury na temet Visiona, jakbyś był zainteresowany, pisz: k1p@poczta.fm
P.S. Części też mam Smile
_________________
Kiedyś: Eagle Vision 3,5 1994
Jeep Wrangler 4,2 1988
Jeep Wrangler 4,0 1998
Dodge Dakota 3,9 1998
Teraz: Pontiac Grand Prix LJ 4,9 1978
Poza tym niezniszczalny Mercedes 190D i fajny Nissan Sunny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 10:12    Temat postu: nowy nabytek Vision 3.5 1994 Odpowiedz z cytatem

Witam !

Wybrałem ten wątek bo zbieżny z moim Smile
Też właśnie nabyłem Chryslera Visiona, po długisz poszukiwaniach w amerykanach (kiedyś Taurus 3.0 - więc doświadczenie jakieś mam). Samochód generalnie utrzymany zewnątrz i wewnątrz, ale trochę stał i dało się to zauważyć po zapalających się czasem czujnikach (a to ABS i TCS się wyłączyły, a to lusterko nie działało - ale już mu przeszło itp). Kupiony był z zamontowaną już ok. 2 letnią obecnie istalką LPG sekwencja. Nie widzę jakichś problemów z jej powodu.
Samochód wymaga trochę ingerencji bo coś dobrze wali w zawieszeniu z prawej - naszej kochane drogi. Pozostałe 3 koła ok.
Trochę zabawy z elektryką i prawym lusterkiem - ktoś "rozwiązał" pewnie jakiś problem obcinając przewody.
Sam przypadkiem ułamałem butek dźwignie od maski - niby nieco schowana ale się zaczepiła.
Hamulec "ręczny" nie blokuje się na zapadce, choć hamuje. Trochę niedobre bo parking nieco pod górę.
Skrzynia chodzi przyzwoicie i nie mam do niej zastrzeżeń, ale na zimne trzeba dmuchać.
Pytania mam do kolegów:

* czy jest ktoś z mazowieckiego z takim autem - chętnię bym porównał prace skrzyni bo wydaje mi się nieco mułowaty (jakiś uślizg czy co - ślisko więc ciężko sprawdzić) ?
* czy kontrolki P w kółku + wykrzynik w kółku (obok "CRUISE") dotyczą tylko hamulcy (zapalają mi się czasem)
* nieco mi wachluja obroty w czasie jazdy między 1200 a 1500 (na gazie i LPG tak samo przy pozycji D, na 3 nie zauważyłem) tak co jakieś 5 sek i zastanawiam się czy to kwestia silnika czy skrzyni biegów (Lock Up ? fiskujący).
* obroty w czasie jazdy to 1000....15000 czasem 2000 - jazda pod lekką gókę. Jak to u Was wygląda.

Będę wdzięczny za uwagi.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>czy kontrolki P w kó³ku + wykrzynik w kó³ku (obok >"CRUISE") dotycz± tylko hamulcy (zapalaj± mi siê >czasem)

P jest napewno od recznego a wykrzyknik ..hmm..nigdy uwagi nei zwrocilem Smile

Co do pracy skrzyni mam podobnie - tzn. na D przy obrotach ok.1200 czuc takie lekkie drganie( u mnie to predkosc ok.60-70)powyzej i ponizej jest ok.
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka cie kapitalny przeglad instalacji elektrycznej,kostki,styki itp,bo to jest pieta ahillesowa wszystkich aut z tego koncernu,odpowiednie srodki znajdziesz w necie.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
mariuszx
*
*


Dołączył: Jan 19, 2009
Posty: 87

PostWysłany: Wto Sty 20, 2009 10:50    Temat postu: Dzięki za info. Swoje doświadczenia mam w Taurusie i paru Odpowiedz z cytatem

innych ale europejskich, a poza tym z zawodu elektronik więc zazwyczaj sobie radzę z elektrycznymi sprawami. Na początek naprawa kabli od lusterka + oświetlenia.
Przy okazji, po otwarciu drzwi pewnie światło w kabinie powinno się świecić i podobnie przez określony czas po zamknięciu ?
Czy to dodatkowe światło, czy też te 2 które można ręcznie włączyć ? (sorry nie sprawdziłem czy jest jeszcze jakieś a samochód daleko Smile )
Zauważyłem że działa podświetlenie stacyjki (obwódka świecąca), czyli czujnik drzwiowe działają.
Trochę dłubaniny będzie, ale to mój drugi-weekendowy samochód.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 20:02    Temat postu: Re: nowy nabytek Vision 3.5 1994 Odpowiedz z cytatem

mariuszx napisał:
Witam !


* czy kontrolki P w kółku + wykrzynik w kółku (obok "CRUISE") dotyczą tylko hamulcy (zapalają mi się czasem)


Pozdrawiam


Jeśli ta kontrolka zapala sie co jakiś czas sama z siebie to znaczy że klocki ci sie kończą Wink
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group