www.asu.pl :: Zobacz temat - Tarcze MIKODA
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tarcze MIKODA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:57    Temat postu: Tarcze MIKODA Odpowiedz z cytatem

Producent z Częstochowy tarcz hamulcowych.
I co ciekawego również do naszych autek.
http://www.mikoda.pl/public/sklep.php?Content=pro
można tu sobie od razu sprawdzić dostępnosć i cene
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ras
*
*


Dołączył: Jun 28, 2009
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam zamontowane tarcze tej firmy, nie sa zle Smile jakis czas juz wytrzymaly, a cena zachecajaca Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radekulus
*
*


Dołączył: Jun 20, 2007
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA OMIJAĆ Z DALEKA !!!
piszę ponieważ jestem zdegustowany jakością produktu ,otóż kupiłem klocki hamulcowe Komplet przód MIKADO ATM2504 seria GT ,data zakupu 16.04 2010
dzwoniłem z pytaniem jakie klocki najlepiej będą współpracować nie polecono mi żadnych, dokupiłem więc Komplet klocków przód-FERODO FDB 1098
moje auto to chrysler grand voyager, tuż po montażu okazało się że auto znacząco przestało hamować po reklamacji telefonicznej dostałem odpowiedź że klocki po 1000 km się ułożą i auto na pewno będzie dobrze hamować nie zaczęło, przejechałem od tego momentu 30000 km ( nie wiem czemu pewnie się przyzwyczaiłem) i samochód zaczął coraz głośniej pracować (hałas z przodu) oddałem je do serwisu myśląc że to któreś z łożysk , ale werdykt był zupełnie inny przyczyną są tarcze , wymieniono je na TRW i olśnienie absolutna cisza i na dodatek auto zaczęło normalnie hamować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do części zamienników nie nadają się do żadnych aut, pracuję w hurtowni części w C.... z Wałbrzycha Ci co mają jakieś warsztaty na pewno znają. Tak jak przeglądam niektóre części wiele z nich pasuje do amerykańskich aut tylko nie umieszcza się ich w katalogach nie wiem dlaczego, kiedyś szukałem łożyska koła do Durango same jakieś drogie wyskakiwały ok. 500-600zł a z optimala 991331 350zł i nie trzeba ściągać gdzieś ze stanów czy coś jakiś firm atas czy innych. Katalog oczywiście nie pokazuje. Co do tarcz Mikody dość dobre jak napisał kolega radekulus kupił wersję Gt czyli sportowe nacinane i nawiercane na całej powierzchni więc wiadomo że nie wszystkie klocki wytrzymają taką charakterystykę pracy no i napewno będą się szybciej zużywać na takiej tarczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2012 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tammialem MIKODY w poprzednim aucie i rewelacji jakis nie bylo, ale nie bylo tez jakiejs tragedii- poprostu normalne tarcze, wytrzymaly cos kolo 120kkm i auto sprzedalem.
aha - pisze o zwyklych mikodach(nie zadnych nacinanych), a klocki zawsze stosuje miekkie weglowe - nie zadne super twarde miedziane
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
radekulus
*
*


Dołączył: Jun 20, 2007
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wiem skąd ta jakość tarcz, olśniło mnie dziś przy śniadaniu gdy użyłem sosu czosnkowego- produkt firmy MIKADO Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group