www.asu.pl :: Zobacz temat - Gdzie umyć silnik i skrzynię? (Trójmiasto i okolice)
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie umyć silnik i skrzynię? (Trójmiasto i okolice)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
luanda
*
*


Dołączył: Oct 12, 2007
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 21:18    Temat postu: Gdzie umyć silnik i skrzynię? (Trójmiasto i okolice) Odpowiedz z cytatem

Jw. może ktoś zna miejsce w 3city, gdzie można wyszorować duszę mojego ukochanego rupiecia? Strasznie jest zalany i brudny, bo wycieki olejów różnych okolic.
Chciałbym zacząć uszczelniać, ale mało widać skąd leci spod tego kożucha zaolejonego brudu Smile
_________________
PTS 3,1 '93
FFII 1,6 '05
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cerweza
*
*


Dołączył: Oct 28, 2008
Posty: 38

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kazdej myjni recznej,albo kup sobie plyn do mycia i sam na bezdotykowej umyj,tylko jak slaba kondycja elektryki to moze byc problem z odpaleniem potem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grudzien
*
*


Dołączył: Jun 22, 2007
Posty: 4
Skąd: Voytek 3,3/96 Gdynia

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio myłem silnik w myjni obok serwisu volvo truck w Gdyni ul. Rdestowa 41 przyjemnośc kosztowała 40 pln i na prawdę było warto,na szczęście elektryka nie padła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz1213
*
*


Dołączył: Sep 08, 2008
Posty: 32
Skąd: GDAŃSK

PostWysłany: Sob Cze 13, 2009 21:41    Temat postu: Re: Gdzie umyć silnik i skrzynię? (Trójmiasto i okolice) Odpowiedz z cytatem

luanda napisał:
Jw. może ktoś zna miejsce w 3city, gdzie można wyszorować duszę mojego ukochanego rupiecia? Strasznie jest zalany i brudny, bo wycieki olejów różnych okolic.
Chciałbym zacząć uszczelniać, ale mało widać skąd leci spod tego kożucha zaolejonego brudu Smile


polecam myjkę na trakcie świętego wojciecha przy PRSP ,ja też tam umyłem mojego Voyka i teraz lśni Very Happy ,polecam
_________________
DODGE Journey R/T dawniej Chrysler T&C 2002 LIMITED Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
medium
*
*


Dołączył: Aug 29, 2007
Posty: 22

PostWysłany: Pią Cze 26, 2009 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam środek AGIP'a do czyszczenia mechaniki ze smarów i olejów, do nabycia w sklepach z częściami

mieszasz w odpowiedniej proporcji z wrzątkiem, spryskujesz/rozlewasz na/moczysz części do umycia i zostawiasz na ok 15-30 min potem wystarczy spłukać ciepłą wodą (niekoniecznie z wysokim ciśnieniem) i większość syfu ładnie sama schodzi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group