www.asu.pl :: Zobacz temat - Taksówkarze
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taksówkarze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 14:17    Temat postu: Taksówkarze Odpowiedz z cytatem

nie wiem, moze to nie reklama mojego miasta ale nie wątpie ze w innych miastach jest lepiej...

link do dyskusji na forum http://www.forumgpi.home.pl/forum.php?page=&cmd=show&id=34882&category=25

a tu pierwszy post Zbulwersowanej:
Witam.
Tyle się mówi o sprzątaniu właścicieli po swoich czworonożnych pupilach, a ja chciałabym zwrócić uwagę na inny, lecz podobny problem.
Mieszkam w okolicy szpitala i od jakiegoś czasu obserwuję obrzydliwy proceder, który uprawiają głogowscy kierowcy taksówek. A mianowicie, panowie z kilku korporacji urządzili sobie z polany obok przychodni i szpitala... miejski szalet. Podjeżdża taki, czeka na moment kiedy akurat nikt nie przechodzi i najzwyczajniej w świecie kuca i S . R . A !!! I to w biały dzień !!! W nocy też tam zajeżdżają. Na polanie jest pełno kup z papierem toaletowym na wierzchu - OBRZYDLIWOŚĆ !!! Dzwonienie po policję nic nie daje, bo te wstręciuchy załatwią potrzebę i odjeżdżają - trwa to dosłownie chwilę.
Ja nie wiem jak tak można, bez żadnych oporów i wstydu "złamać się" w sumie w centrum miasta!!!
Zaobserwowałam jak do tej pory (z daleka, bo nie udało mi się nigdy złapać na gorącym uczynku takiego "obsrywacza", a szkoda...) pracowników korporacji: 9622, 9628 i 9626. Tak więc jak widzicie - to nie tylko jedna korporacja. Dodam jeszcze, że jest to co najmniej po kilka "stałych" aut z każdej korporacji.
Prosiłam policję, żeby zajeżdżali tam przy okazji patrolowania kilka razy dziennie, albo jak z daleka widzą, że taksówka stoi w nietypowym miejscu, ale bez rezultatu. Jak s.r.a.l.i tak s.r.a.ją !
Sami zobaczcie jak wygląda pole minowe koło przychodni i szpitala - w tym miejscu gdzie niegdyś były działki. Widać to bardzo dokładnie, bo w każde g.ó.w.n.o wetknięty jest kawałek papieru.
I jak tu wymagać żeby sprzątano po psach, skoro ludzie zasrywają miasto?
OHYDA!!!!!

Jaga:
To prwda! Ostatnio oczekując na wizytę w poradni okulistycznej w przychodni(pierwsze piętro)ok. 8 rano widziałam opisywany obrazek. Niestety nie znałam jeszcze tematu i nie zwróciłam uwagi czy w pobliżu stała jakaś taksówka.
A tak na marginesie - przecież wszyscy taksówkarze gdzieś mieszkają, a na brak środka lokomocji do podjechania do domowej toalety winy zrzucić nie mogą. Chyba, że posiadają nadal cechy człowieka prymitywnego, o co ich nie posądzam, bo przecież zawierzamy im życie i zdrowie jeżdżąc z nimi.
A gdzie higiena, przecież umywalki tam nie ma !
Jak się to ma do wydawanej reszty o. s. r.** ręką ?
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozwiazaniem sa: dawanie napiwkow(zeby nie odbierac reszty) albo noszenie bilonu Laughing
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też zrobić zdjęcie., nawet cała sesje........... i do korporacji wysłać
_________________
Wojtek
Ford WINDSTAR 3,8 LX /95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ArtoArto
*
*


Dołączył: Mar 03, 2008
Posty: 268
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wk napisał:
Można też zrobić zdjęcie., nawet cała sesje........... i do korporacji wysłać

A po co do korporacji?
Umieścić w necie Twisted Evil
_________________
Dodge Grand Caravan Sport 3,3 - 2000r. - zagazowany

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ArtoArto napisał:
wk napisał:
Można też zrobić zdjęcie., nawet cała sesje........... i do korporacji wysłać

A po co do korporacji?
Umieścić w necie Twisted Evil


A jakby żona zobaczyła swojego faceta użyźniającego glebę to było by dopiero zdziwko.Pewnie rok bez sexu pewne albo jeszcze gorzej. Laughing
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group