www.asu.pl :: Zobacz temat - Vision max. prędkość
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vision max. prędkość

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 20:44    Temat postu: Vision max. prędkość Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie,czy zna ktoś może maksymalne prędkości dla poszczególnych biegów w Visionie 3.5,takie jakie podaje producent,ewentualnie gdzie poszperać w necie Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 4:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak u innych ale u mnie jak wolno dodaje gazu to biegi zmienia przy ok.2-2,2kobr. Jesli mu depne do kickdowna to biegi zmienia juz na czerwonym polu. tak ze podejrzewam ze max predkosc na biegach jest ograniczona tylko ludzka fantazja i konstrukcja silnika
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym miał gdzie to sprawdziłbym sobie sam,no ale gdzie tu pojechać 200 i więcej km/h,( na hamownie szkoda kasy)np.wczoraj z miejsca ruszyłem,gaz do podłogi i max prędkość na pierwszym biegu ok.75km/h przy 6300rpm(mniej więcej),na drugim 130km/h(na pb 95),no i tyle wiem,dalej już nie będę szaleć w mieście,ale nie wiem czy to są maksymalne wyniki,czy poszedłby trochę szybciej przy tych obrotach,i co mówi producent o takich danych na temat prędkości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chevy71 napisał:
gdybym miał gdzie to sprawdziłbym sobie sam,no ale gdzie tu pojechać 200 i więcej km/h,( na hamownie szkoda kasy)np.wczoraj z miejsca ruszyłem,gaz do podłogi i max prędkość na pierwszym biegu ok.75km/h przy 6300rpm(mniej więcej),na drugim 130km/h(na pb 95),no i tyle wiem,dalej już nie będę szaleć w mieście,ale nie wiem czy to są maksymalne wyniki,czy poszedłby trochę szybciej przy tych obrotach,i co mówi producent o takich danych na temat prędkości.


Masz ASB?
Jeżeli tak to życzę bezawaryjności... przyda się.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie na codzień jeżdże tzw.patrolową prędkością,więc raz na ruski rok przyciśnięcie gazu głębiej raczej nie spowoduje awarii skrzyni,inaczej balibyśmy się chociażby wyprzedzać w trasie co wiąże się z dużymi obrotami,a co do mojej skrzynki,to ma się bardzo dobrze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chevy, spokojnie, niektorzy tutaj jezdza tak przesadnie spokojnie, ze rozpierdzielaja te skrzynie zbyt duzymi przeciazeniami na zbyt niskich obrotach dla pewnych biegow...

...generalnie jak mialem a604 to tam bylo
1 do 60km/h
2 do 118km/h
3 do 160km/h

silniki chryslera z asb najczesciej ciagna do max 6250 i wtedy wchodzi nastepny bieg...aby usyskac wiecej trzeba byloby pogrzebac w programie skrzyni a to chyba malo realne w domowych warunkach...

teraz a aurorze mam troche wiecej, ostatnio nawet przy 180km/h zredukowal mi do 3 biegu...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chevy71
*
*


Dołączył: Jan 03, 2009
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i oto mi chodziło Laughing tylko jak w przypadku A606 Question w Visionie 3.5
a mógłbyś rozwinąć temat z przeciążeniami,bo być może czegoś nie wiem Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
darryd
*
*


Dołączył: Aug 18, 2005
Posty: 869
Skąd: Głogów - ...ja chcieć nowy dodge charger srt8!!!

PostWysłany: Pią Maj 29, 2009 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chevy71 napisał:
a mógłbyś rozwinąć temat z przeciążeniami,bo być może czegoś nie wiem Rolling Eyes


hipotetycznie jesli jezdzisz zbyt delikatnie i zawsze chcesz uzyskac jazde na najwyzszym biegu, nawet znam takich co jak wyprzedzaja to muskaja tak pedal byle by auto nie zredukowalo biegu, a pozniej dostaje przez to glownie silnik i w nim panewki na wale, dostaje tez skrzynia a w niej panewka pompy...
...nie zapominac tez aby przy dluzszych podjazdach pod górę lub w ogole w gorach, recznie zmienic np na 3 lub 2gi bieg, w zaleznosci od predkosci jaką jedziemy...
_________________
Pozdrawiam
darry dooman
Oldsmobile Aurora 4.0L V8
---------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group