www.asu.pl :: Zobacz temat - BRAK WSKAZANIA PRĘDKOŚCI T&C 98"
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BRAK WSKAZANIA PRĘDKOŚCI T&C 98"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 18:56    Temat postu: BRAK WSKAZANIA PRĘDKOŚCI T&C 98" Odpowiedz z cytatem

witam
dawno sie nieodzywalem - brak czasu a i samochód zachowywał sie wzorowo

az do dzis

"zdechł" prędkościomierz - ani drgnie - a ponadto ma male checi przekladac biegi - ale to jedno z drugim chyba własnie współdziała - zreszta nawet nie chce go rozpedzac
czy predkosciomierz napedza linka czy jakis czujnik elektroniczny ???? pocieszam sie ze linke szlak trafil na przyklad .
poradzcie DRODZY Koledzy bo sie martwie - żona choruje juz pół roku a teraz drugi członek rodziny zachorował a to już przegięcie

juz kombinuje ze cos ze skrzynia ale moze to tylko jakis bezpiecznik (pocieszam się)
aaa tydzien temu delikatnie umylem silnik preparatem do tego celu i delikatnie spłukałem wodą ale to chyba nie to Sad

i inna ciekawostka - znalazlem jakis kabel z wtyczka USA 220V czy to jakis duperel domontowany przez kogos czy to jakas normalka - jest pod maska i lezy sobie zwinięty na nadkolu ( to na pewno nie wąż Smile

pozdrawiam i czekam na jakies podpowiedzi
_________________
Chrysler Town&Country Limited 3,8 98/99 grafit 145000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qazws
*
*


Dołączył: May 07, 2006
Posty: 1314
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie masz linki masz czujnik prędkości , proponuję podjechać na skaner
_________________
Plymouth Grand Voyager 1989r 3,0L żółte blachy ,
Dodge Grand Caravan 3,3L + lpg 1990r z bordową tapicerka Smile
Chrysler Town&Country 1994r 3,8L + lpg
www.czyszczeniedywanow.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
januszmonster
*
*


Dołączył: Jun 17, 2006
Posty: 168

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz wyjasnione - skrzynia do remontu Sad

teraz juz wiem ze "ostrzegala" mnie wczesniej skrzynia bo lekko "zrywała" jak po dodaniu gazu i rozpedzeniu lekko puszczałem pedał gazu to było delikatne szarpniecie - powinienem juz wtedy jechac ale ..........

we wtorek bede wiedziec ile

dzieki za podpowiedź - pozdrawiam
_________________
Chrysler Town&Country Limited 3,8 98/99 grafit 145000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
airwolf
*
*


Dołączył: Oct 22, 2008
Posty: 93

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

januszmonster napisał:
juz wyjasnione - skrzynia do remontu Sad

teraz juz wiem ze "ostrzegala" mnie wczesniej skrzynia bo lekko "zrywała" jak po dodaniu gazu i rozpedzeniu lekko puszczałem pedał gazu to było delikatne szarpniecie - powinienem juz wtedy jechac ale ..........

we wtorek bede wiedziec ile
dzieki za podpowiedź - pozdrawiam


no i jakie sa dalsze losy Twojego samochodu?

dzis szlag trafił mój predkosciomierz.. nie mam też odczytu obrotów silnika no i oczywiscie wskazań spalania itd w komputerze..

podejrzewam ze mam identyczny problem, co wiecej, mam identyczne objawy - przy puszczeniu gazu przy rozpedzaniu do 30-40km/h czuc lekkie uderzenie/szarpniecie.. w pozostalej eksploatacji jest jednak ok..

co robic?!

PS. mialem juz taki objaw jakies pol roku temu (zniknely odczyty w/w wskaznikow..).. ale wowczas wystarczylo wylaczyc silnik i wlaczyc ponownie.. i od tamtego czasu az do dzis bylo dobrze.. czy to ma wszystko zwiazek?
_________________
VISION 3,5 '95 mit gasssss ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group