www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Voyager - jak sprawdzić czujnik położenia wału??
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Voyager - jak sprawdzić czujnik położenia wału??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
malauch
*
*


Dołączył: Jan 02, 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 03, 2009 23:04    Temat postu: Chrysler Voyager - jak sprawdzić czujnik położenia wału?? Odpowiedz z cytatem

Witam
Mój wóz to Chrysler Voyager 2.5TD rocznik 1994. Mam problem z brakiem ładowania akumulatora i nie działającym obrotomierzem.
Z tego co udało mi się wyszukać na forum to może być za to odpowiedzialny czujnik położenia wału. Macie jakieś dobre patenty na sprawdzenie czy ten czujnik działa?? Nie chciałbym kupować drugiego czujnika, tylko po to aby się dowiedzieć, że stary był dobry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj na elektrodzie tam wiedzą jak to się robi.Mają takie sobie patenty na na niegrzeczne czujniki. Very Happy
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yaro_
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 40
Skąd: Gdynia; Voyager 3.3; 04.96

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maluch ten jeden problem może tkwić w alternatorze.
Na pewno masz uszkodzoną płytę w alternatorze.
W niektórych alternatorach producenci wyprowadzają styk bodajże W+ czy jakoś tak, który jets wykorzystywany jako czujnik obrotów.
Gdybyś miał problem z czujnikiem wału to byś kolego auta nie odpalił Smile

Pzdr
Yaro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group