www.asu.pl :: Zobacz temat - Szrpanie 2->1 w Chrysler Le Baron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szrpanie 2->1 w Chrysler Le Baron

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Bodiniusz
*
*


Dołączył: Jun 21, 2005
Posty: 6

PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 12:13    Temat postu: Szrpanie 2->1 w Chrysler Le Baron Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem:
samochód Chrysler Le Baron (rok 91, silnik 3.0, skrzynia automat 4 biegi).
I 2004 - całkowicie padła, remont w warsztacie w Długołęce

Początkowo pracowała bardzo płynnie i idealnie. Potem zaczęła coraz bardziej szarpać.

Najbardziej szarpie przy zrzucaniu z 2 na 1 (przy zatrzymaniu - czasem jest takie szarpnięcie, że rzuca do przodu całym samochodem aż trudno zatrzymać). Ale również inne zmiany mało płynne.

Jeszcze w ramach gwarancji (pół roku - mało jeżdżone, bo zima, a samochód cabrio) pojechałem. Komputer nic nie wykazał, przejażdżka nic nie wykazała (akurat nie szarpał). Zmieniłem olej (było 1600 km po remoncie) i teraz jeżdżę. Czasem szarpie, czasem mało, czasem wcale.

Co robić?? Jeździć aż się rozpadnie??

(dodam, że porady typu - pojedź do Długołęki są nienajlepsze: ostatnio jestem mocno zapracowany, a tam dojazd zajmuje chyba z godzinę; do tego pewnie jak tam dojadę to akurat nie będzie szarpał)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group