www.asu.pl :: Zobacz temat - Kluczyk do GM.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kluczyk do GM.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
adam_p
*
*


Dołączył:
Posty: 4

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2004 8:19    Temat postu: Kluczyk do GM. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam dwie sprawy.
1. Próbuję bezskutecznie zakupić kluczyk do samochodu (GM) z systemem antykradzieżowym VATS (mały rezystorek umieszczony w kluczyku). Jak dotąd jedna propozycja za 500 zł (w USA ok. 8 $) i jescze nie mam pewności czy facet wie o co chodzi - mamrotał coś o wysyłaniu oryginalnego kluczyka do Kanady. Może ktoś miał podobny problem?
2. Pozostaje więc zakup w Stanach? Jeśli tak to może ktoś wie jak wyglądają sprawy ceł lub innych opłat? Dotyczy to nie tylko kluczyka lecz również innych części, które za oceanem są 50% tańsze.
Pozdrawiam
adam_p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2004 21:11    Temat postu: kluczyk Odpowiedz z cytatem

Odpisuje dopero teraz gdyz myslalem nad tym kluczykiem Confused i nic nie wymyslilem. Moim zdaniem nie wiem czy nie lepiej zawiesc auto do elektronika ktory rozmontuje ten imobilizer. Wtedy nie bedzie problemu. A co sie stalo z orginalnym kluczykiem ?? Jak jest to wersja z elektronikiem moim zdaniem jest najlesza. Jesli wogole nie ma to juz jest problem. Szczerze mowiac nie mam pojecia z kad taki kluczyk wziasc Confused .

Co do czesci to rzeczywiscie sa o wiele tansze i ogolno dostepne. Jednak trzeba miec kogos znajomego w stanach ktory nam ta czesc kupi i wysle. Najlepiej w niewielka paczke zaadresowana na adres domowy. Jesli paczka bedzie zbyt wielka to moga sie przyczepic o clo. Koszt przesylki paczki sredniej wilkosci 40-100 $ Zalezy do wagi i od transportu ( lotnicza, morska ). Wiecej nie wiem, gdyz nie jestem bezposrednim importerem czesci. Moze ktos inny opisze zasady sciagania czesci ze stanow. Wiem ze niektorzy kupuja bezposrednio ze stron amerykanskich z czesciami i firmy te wysylaja paczki do polski ale na jakich zasadach to nie wiem.

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adam_p
*
*


Dołączył:
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki.
Oryginalny kluczyk mam i samochodem jeżdżę, ale na wszelki wypadek chciałem mieć drugi komplet.
Z tym immobilaiserem nie jest taka prosta sprawa. Z tego co się zorientowałem, to komputer samochodowy odczytuje wartość rezystancji z kluczyka i odblokowuje lub też nie elementy potrzebne do rozruchu (pompa, wtryskiwacze, zapłon). No cóż, pozostaje znaleźć kogoś w Stanach.
Pozdrawiam
adam_p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2004 18:44    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Sa magicy elektroniki ktozy to robia. Sam zawozilem raz Trans Am gdyz facet zgubil klucze. Z tego co sie orientuje to zrobil facet. Ale jak sa kluczyki to nie ma co sie spieszyc i rzeczywiscie lepiej poczekac. A probowales wyslac email do GM ??

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Mar 08, 2005 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie jak masz klucz to nie widzę problemu szczerze nie spotkałem sie aby był rezystor raczej jest to transponder który jest odczytywany i zasilany z anteny umieszczonej na około stacyjki taka obwódka widoczna po zdjęciu obudowu kierownicy podjedź do pierwszego lepszego warsztatu z kluczami niech wrzuci klucz do czytnika i jeżeli odczyta to i zapisze nowy a jeżeli nie da sie to trzeba z kompa wyciagnąc kod. Tak dla informacji wszystkich którzy chwala sobie fabryczne immo w samochodach to jest to kwestia 1 Minuty aby sie go pozbyc posiadając odpowiednie narzędzia i oprogramowanie. Najlepsze zabezpieczenie to jakies własne wymyślone i dobrze schowane Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group