www.asu.pl :: Zobacz temat - witam moze ktos cos podpowie
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

witam moze ktos cos podpowie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
gim
*
*


Dołączył: Sep 22, 2005
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 19:59    Temat postu: witam moze ktos cos podpowie Odpowiedz z cytatem

witam jestem nowy na forum i szczesliwym posiadaczem voyager 3.3 92 rok i mam taki oto problem
podstawowy wycieka olej z skrzyni biegow to raz pozaty biegi sie czasami zawieszaja jezeli sie zatrzymam dam na park potem na na d to wszystko jest ok

i jeszcze jedno zasadnicze pytanie czy skrzynia autamat od 2.5L pasuje do 3.3L bo mam mozliwosc nabycia takiego auta i wymienic skrzynie tylko nie wiem czy warto bo jezeli nie bedzie gralo to ---

poprosze o podpowiedzi z gory dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2005 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od kiedy 2,5 ma automat i wogole to benzyna ?? Twoja skrzynia ma oznaczenie A604 i pasuje tylko taka ale napewno od diesla ani od 2,4 benzyny manual nie pasi Sad Pozdr 3.8,3.3,3,0 Maja A604 chociaz co do 3.0 nie jestem pewien ale do silnika 3.3 nie jest przewidziany zaden Manual niestety Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
eldiablo
*
*


Dołączył: Mar 29, 2005
Posty: 19
Skąd: Krosno Odrzańskie

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz wycieki oleju i jakieś dziwne zachowania skrzyni biegów to radzę ci niezwłocznie udać się do dobrego mechanika od automatów i niech przeglądnie skrzynię. W moim Grand Voyagerku czasami szrpało przy dojeżdżaniu np do skrzyżowania ale póxniej było ok i dałem sobie spokój a teraz mam całą skrzynię do wymiany. Trzasło , zawyło i stanąłem na poboczu. Wsteczny wogóle nie wchodzi a D lepiej nie wbijac bo odgłos jakby zaraz miało całą skrzynię wyrwać. Teraz będzie mnie to kosztowało ok 3 tyś złotych ale fachowiec ( polecam mechanika z Bytomia Odrzańskiego) daje gwarancję na kolejne 100000km.Myślałem o manualu ale jak napisał Jarecek te modele nie przewiduja takiej opcji niestety. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
gim
*
*


Dołączył: Sep 22, 2005
Posty: 2

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2005 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jeszce raz
dzieki za info

ale mam jeszcze jedno pytanie jak wiadomo moja skrzynia to 3
mysle jednak o zakupie innej np.4 czy bedzie pasowac?????

czy sa jakies problemy ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2005 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jaka masz skrzynie taka sama musisz wlozyc bo beda problemy w stylu wymiana kompa,poduszek,polosi,konwertera itd........ a to wielki wydatek proponuje rozejrzec sie za dobrym mechanikiem od skrzyn w swojej okolicy lub wpasc do ASU napewno cos wymysli Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group